• ~Marian
    2016-05-10 21:53
    Idealny pomnik współczesnego katolika: beton na zewnątrz i pustka w środku.
  • ~Kris
    2016-05-10 18:21
    Przed takimi pomnikami Jesus ostrzegal
  • ~Gnosis
    2016-05-10 17:58
    Pomnik kogoś, kto NIGDY nie istniał. Aby ze mną polemizować, proszę podać JEDEN HISTORYCZNY zapis o "Jezusie". Nie posługujcie się Biblią, bo jej ani nie czytaliście, ani tym bardziej nie znacie... Proszę rzeczowo.
  • ~Nie będzie PiS z rydzykiem pluł Polakom w twarz!
    2016-05-10 20:27
    Zamiast remontować czas najwyższy rozebrać to szkaradztwo i bałwochwalczy kicz! Jak można w XXI wieku w dobie intelektualnego rozwoju, promować jakieś pro-pogańskie figurki i wciskać mało myślącym ludziom zakręconych przez klechów, żeby się modlić do betonu!
  • ~Rozczarowana katoliczka
    2016-05-10 19:00
    Jezus sie sypie.
  • ~fregat
    2016-05-10 18:37
    jak widzę ten pomnik to od razu widzę PiS- też tacy wielcy.....a czy to prawda ?
  • ~christun
    2016-05-10 21:28
    najlepiej rozebrac to betonowe balwochwalstwo, to grzech wielki i dokladnie takie cos to Jezus potempjal, a wiec rozebrac to paskudztwo antychszescijanskie.
  • ~Marian
    2016-05-10 21:52
    Podpierajcie, podpierajcie, bo się przewróci! Czy za zasłoną rytuałów i pustych słów kazań w kościołach ktoś dzisiaj rozumie o co chodziło w nauczaniu Jezusa? Czy naprawdę dzisiaj można mówić, że jest się wyznawcą Jezusa, przy jednoczesnej nienawiści do kogokolwiek na ziemi i nieustannym popieraniu wchodzenia hierarchii kościelnej do ziemskich działań (polityka, handel, dzielenie społeczeństwa, posiadanie bogactwa materialnego)? Nie da się na gruncie moralnej czystości uzasadnić w.w. działań naukami Jezusa.
  • ~lesne dudadlo
    2016-05-10 19:01
    No, pomnik Aragorna juz mamy, tera do tego dobudowac miasto i bedziemy mieli Minas Tirith ze mucha nie siada!
  • ~PROMYK SŁOŃCA
    2016-05-10 21:09
    Do kpiarzy z wpisami komentarzy o bardzo niskiej kulturze i poziomie : ---- zamilczcie .!!! Powtarzam nie wierzysz , twoja sprawa , ale nie kpij , bo takimi wpisami dajesz dowód swej prostoty , niskiego poziomu, i braku szacunku do samego siebie.!