• ~Albert
    2016-06-11 17:34
    Wyszły osoby zdradzające dziecięcą naiwność i niczym nieuzasadnioną wiarę w cuda.
  • ~Normalny.
    2016-06-11 17:35
    A ja biore kredyty w zlotowkach bo w zlotowkach zarabiam. Spekulacjami walutami zajme sie jak bede mial dosc odlozonej kasy do gry hazordowej.
  • ~Ozz
    2016-06-11 17:43
    Jakoś nikt ich nie widział za czasów PO.
  • ~Szyba
    2016-06-11 17:33
    Po pierwsze , nasz prezydent jest kłamczuszkiem i to takim który przybrał rolę ministranta .....od mszy do mszy . Po drugie ,gdy się bierze kredyt w walucie to trzeba się liczyć ze zmianą kursu , nawet taką drastyczną .
  • ~hahahhaha
    2016-06-11 18:01
    pękam ze śmiechu z tej manifestacji hahahahahaha teraz to możecie swetrowi tylko loda zrobić albo szybciutko zapiszcie się do Klubu Obrony ambrr golDo :)))
  • ~Gwoli Ścisłości i Uczciwości
    2016-06-11 17:32
    Gwoli ścisłości i uczciwości - jedna kwestia musi zostać - póki czas - jasno publicznie postawiona i wyartykułowana: --->> Klient frankowicz nie zawarł z bankiem niekorzystnej dla siebie umowy dlatego, że miał taką fanaberię - lecz wyłącznie dlatego, że w tę umowę wpuścił go bank - nie informując klienta o tym, że ta umowa od samego początku jest ewidentnie i na sposób z góry przez bank zaplanowany niekorzystna dla klienta! Czyli - innymi słowy - od samego początku była zaplanowanym przez bank oszustwem!! I dlatego to tylko bank musi za to oszustwo ponieść karę finansową, a klientowi należy się rekompensata w pełnej wysokości jego straty powstałej w wyniku zaplanowanego i udowodnionego oszustwa! I to jest podstawa wszelkich dalszych dywagacji na ten temat oraz punkt wyjścia dla sądów i legislatorów! --->> Wszelkie inne pokrętne rozważania, które pomijają ten podstawowy aspekt sprawy - to tylko bezczelne matactwa i mydlenie oczu w celu skołowania wspomnianego klienta! Bo to właśnie w wyniku tych bezczelnych propagandowych machinacji ci, którzy wzięli kredyty w złotówkach, doszli do fałszywego z gruntu przekonania, że to oni teraz mają rzekomo płacić za "cwaniaczków", którzy wzięli kredyty "frankowe"! Jest to jeszcze jeden dowód na to, jak poprzebierani za dziennikarzy i ekspertów płatni naganiacze perfidnie dzielą Polaków! Trzeba w końcu powiedzieć wyraźnie, że jedynym winowajcą i oszustem jest bank i to wyłącznie bank powinien ponieść wszystkie finansowe konsekwencje zaplanowanego przez siebie oszustwa na masową skalę!!! A państwo polskie powinno tego skrupulatnie i bezlitośnie dopilnować! I tak jak we wszystkich cywilizowanych krajach (na przykład w USA czy w GB) ukarać oszustów wysokimi karami pieniężnymi, które akurat bardzo się przydadzą w budżecie! Nie mówiąc o tym, że owe zwrócone klientom zagrabione pieniądze zasilą rynek i przyczynią się do gospodarczego wzrostu!!!
  • ~Trzeba brać przykład z Węgier!
    2016-06-11 17:38
    I podążać drogą, jaką wytyczył Orban w 2011 roku! --------------------------------------------------- NA POHYBEL BANKSTEROM I WSZYSTKIM, KTÓRZY W POLSCE ZE STRACHU PRZED NIMI CODZIENNIE MAJĄ PEŁNE NOGAWKI! Nie wolno czekać - aż nam wszystkim zacznie chlupotać w butach!
  • ~św.NH
    2016-06-11 17:48
    Gdzie byliście jak was Donek Zgonek szturchał? My nie mamy za co żyć, najniższe pensje w Polsce każdy chce tysiaka plus. Nie miałem za co kupić nie mam za co żyć.
  • ~Banki - NOWY PRZEKRĘT !
    2016-06-11 17:47
    Jak podaje GW - "Banki umoczone we franki przeniosą swoje złe kredyty walutowe do nowej spółki i same kupią wyemitowane przez nią akcje - to jedna z propozycji doradców prezydenta pomocy frankowiczom. - To kreatywna księgowość - oceniają eksperci." --------------------------------------------------- Skąd ja to znam! - inne korytarze, inne szafy, inne segregatory, inne komputery, nowe Hard Dyski! - Jednym słowem - REORGANIZACJA - i nikt już nie dojdzie po nitce do kłębka! Państwo polskie znowu zdało egzamin i z tego egzaminu wyszło z ręką w nocniku! Teraz niech się przeżegna - to znaczy - niech się pożegna z jakąkolwiek możliwością ukrócenia samowoli banków i ich ukarania za ewidentne oszustwa! A potem to państwo niech się zwyczajowo odżegna od wszelkiej odpowiedzialności pod hasłem: NIE DAŁO "SIĘ"! "Się" nie dało!!! ------------------ "Się" oczywiście nie ma adresu - tak jak kapitał nie ma narodowości!
  • ~SZEWACHY - WYSIADKA
    2016-06-11 18:10
    Szkodliwy i antypolski dewiant Szewach Weiss, który na pozór jest poczciwym starym głupolem po przejściach (niestety pozory mylą!), w jednym swoim niedawnym tekście twierdzi z dumą i satysfakcją, że jest I zra el czykiem, ale zaraz w innym swoim tekście wyraża żal i ubolewanie, że już chyba nie zostanie prezydentem Polski!!! I obydwa te teksty pokornie i skwapliwie drukuje jeden z "niepokornych" tygodników! Należy się prawdopodobnie domyślać, że w tej "niepokornej" redakcji ktoś uznał, że to "nikczemny i chytry zbrodniarz i złośliwy antysemita" Andrzej Duda pozbawił I zra el czyka Wei ssa ostatniej szansy na zniewolenie narodu polskiego - no bo za 10 lat Szewacha może już nie być wśród żywych! Nie wiem, czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach da wiarę, że to ze strony Weissa tylko zwyczajna ży do wska chucpa i bezczelność albo starcze miażdżycowe zawirowania mentalne? I że działa on na łamach "Do Rzeczy" w pojedynkę i bez niczyjego upoważnienia oraz osłony? Mam co do tego poważne wątpliwości!!! Dopóki takie Szewachy będą bezczelnie produkować dowody na to, że są w istocie podstępnymi wrogami Polski i Polaków - dopóty niech się nie spodziewają z naszej strony akceptacji i uwielbienia! I niech naszej naturalnej reakcji sprzeciwu nie ośmielają się bezczelnie nazywać "antysemityzmem"!