• ~marta
    2016-06-11 19:51
    I reżim Pis nie wysłał wojska i policji na nich. Przecież nie ma demokracji.I tak sobie spokojnie chodzili.Przecież w Polsce jest stalinizm, nazizm dyktatura i co nie wysłali na nich czołgów?
  • ~Piotr
    2016-06-11 19:32
    Tym ludziom należy pomóc ! Oni są chorzy!
  • ~karol
    2016-06-11 19:55
    .. ale oni są obrzydliwi !!! brrrrrrr
  • ~sw
    2016-06-11 20:41
    Trochę obrzydliwe i urąga pojęciu estetyki i to wszystko.
  • ~bicz na pełowską dzicz
    2016-06-11 21:41
    kod-oraści poprzebierali się za małpy i udają ludzi, elektrowstrząsy potrzebne od zaraz może być też lobotomia
  • ~Krystyna
    2016-06-11 19:50
    prezentacja teczowej sily ? mnie sie to podoba, jest to wyraz pielgnowanej przez rzad tolerancji w ramach demokracji, czy ktos moze sobie wyobrazic taka parade w rosji, czy chinach ? co mi troche przeszkadza to nazawa, to taka zmyla jak KOD -komitet obrony dyktatury ? parada rownosci - ale z kim ? przeciez same uczestnictwo zaprzezca tej nazwie -nie widze tam wielodzietnych rodzin, nie widze tam ludzi, ktory maja na sztandarach Bog Honor Ojczyza - sa wykluczeni ?
  • ~babcia Ewka
    2016-06-11 21:17
    KODziarze przebrali się ? PO co się przebierali, zboczeńców każdy POzna bez przebrania !
  • ~anty_błazen
    2016-06-11 19:56
    eee tam... jak to się kiedyś mówiło "stare, niemodne, w kieszeni niewygodne".
  • ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ
    2016-06-11 21:03
    Obrzydliwe zboczone typy! Najgorsze jest to że pośród duchownych pełno tego ukrytego tałatajstwa...
  • ~katolik misja
    2016-06-11 21:29
    autonomiczne grupy dyktatury mnieszosci ?, nie maja zamaiaru szanowac przyjaznego wspozycia w spoleczenstwie, oni porostu chca prawa do autonomii, obszaru zajetego przez ich prawo. Dlaczego podwazaja odwieczne prawo podstawy spoleczenstwa jak jest komorka rodzinna ? jest to trend zachodni, wyuzdany indywidualizm, anarchia, jawne zgorszenie - ale przede wszystkim chca ograniczyc prawa wiekszosci i sami zawladnac naszym krajem. Walka ta odbywa sie przede wszystkim zwalczajac odwiecznie trwale wartosci kosciola katolickiego, ktory jest byl i bedzie podstawa przyjaznego -dla obu naturalnych plci- zrozumienia. Wiara katolicka przeciwko feministycznej wcieklosci braku czlonka w spodniach, przeciwko wszelkiej nienaturalnosci seksualnej. Malzenstwo, dzieci, wspolnota - sa naszymi odwiecznymi wartosciami -nie dajmy sobie ich odebrac.