• ~marta
    (2016-06-11 19:51)
    I reżim Pis nie wysłał wojska i policji na nich. Przecież nie ma demokracji.I tak sobie spokojnie chodzili.Przecież w Polsce jest stalinizm, nazizm dyktatura i co nie wysłali na nich czołgów?
  • ~Piotr
    (2016-06-11 19:32)
    Tym ludziom należy pomóc ! Oni są chorzy!
  • ~karol
    (2016-06-11 19:55)
    .. ale oni są obrzydliwi !!! brrrrrrr
  • ~sw
    (2016-06-11 20:41)
    Trochę obrzydliwe i urąga pojęciu estetyki i to wszystko.
  • ~Krystyna
    (2016-06-11 19:50)
    prezentacja teczowej sily ? mnie sie to podoba, jest to wyraz pielgnowanej przez rzad tolerancji w ramach demokracji, czy ktos moze sobie wyobrazic taka parade w rosji, czy chinach ? co mi troche przeszkadza to nazawa, to taka zmyla jak KOD -komitet obrony dyktatury ? parada rownosci - ale z kim ? przeciez same uczestnictwo zaprzezca tej nazwie -nie widze tam wielodzietnych rodzin, nie widze tam ludzi, ktory maja na sztandarach Bog Honor Ojczyza - sa wykluczeni ?
  • ~bicz na pełowską dzicz
    (2016-06-11 21:41)
    kod-oraści poprzebierali się za małpy i udają ludzi, elektrowstrząsy potrzebne od zaraz może być też lobotomia
  • ~babcia Ewka
    (2016-06-11 21:17)
    KODziarze przebrali się ? PO co się przebierali, zboczeńców każdy POzna bez przebrania !
  • ~anty_błazen
    (2016-06-11 19:56)
    eee tam... jak to się kiedyś mówiło "stare, niemodne, w kieszeni niewygodne".
  • ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ
    (2016-06-11 21:03)
    Obrzydliwe zboczone typy! Najgorsze jest to że pośród duchownych pełno tego ukrytego tałatajstwa...
  • ~katolik misja
    (2016-06-11 21:29)
    autonomiczne grupy dyktatury mnieszosci ?, nie maja zamaiaru szanowac przyjaznego wspozycia w spoleczenstwie, oni porostu chca prawa do autonomii, obszaru zajetego przez ich prawo. Dlaczego podwazaja odwieczne prawo podstawy spoleczenstwa jak jest komorka rodzinna ? jest to trend zachodni, wyuzdany indywidualizm, anarchia, jawne zgorszenie - ale przede wszystkim chca ograniczyc prawa wiekszosci i sami zawladnac naszym krajem. Walka ta odbywa sie przede wszystkim zwalczajac odwiecznie trwale wartosci kosciola katolickiego, ktory jest byl i bedzie podstawa przyjaznego -dla obu naturalnych plci- zrozumienia. Wiara katolicka przeciwko feministycznej wcieklosci braku czlonka w spodniach, przeciwko wszelkiej nienaturalnosci seksualnej. Malzenstwo, dzieci, wspolnota - sa naszymi odwiecznymi wartosciami -nie dajmy sobie ich odebrac.
  • ~do lekarza
    (2016-06-11 21:20)
    Obecni są członkowie i sympatycy partii Zieloni, SLD, Nowoczesna i Razem. PO też byli - cały KOD - tam tylko ludzie chorzy na głowę !
  • ~Ob_rzezany
    (2016-06-11 23:10)
    @ do Frajera z 21:03, "...posrod duchownych pelno tego...", oczywiscie masz na mysli rabinow.... :))))
  • ~Marzena Brzoz -Wisniewska
    (2016-06-11 22:00)
    koktajl dla "wywolonych i nowoczesnych " ? - 2 tabletki "przed", 3 tabletki "po", troche pozostalosci po aborcji, troche zamrozonych plemnikow in vtro, pare skrawkow ustawy o suwerennosci, pare skrawkow plakatu "Sr..c na Polske", troche kodu, troche triemannsa, troche szulca, troche wodki weneckiej - na zdrowie.
  • ~lis
    (2016-06-12 00:01)
    Ratusz doliczyl sie miliona paradujacych
  • ~jula
    (2016-06-11 20:46)
    Dlaczego na kucach ? Oni mają jednego kuca rasy żoliborskiej .
  • ~barack bambo
    (2016-06-12 03:31)
    W odbyt cos bylo tsk przy okszji
  • ~vh
    (2016-06-11 21:50)
    Przeczytalem i niewiele zrozumialem - czy jest ktos kto moze to przetlumaczyc na jakis bardziej zrozumialy jezyk?
  • ~dindon
    (2016-06-11 22:54)
    Dość szpetni.
  • ~kar
    (2016-06-11 23:58)
    Jak Kowalski zacznie szczekać i lać na drzewa w parku, to zostanie uznany za psa, czy zboczeńca ? Jak by tego nowocześni POwcy nie nazywali, dla normalnego człowieka będzie nieszkodliwym świrem, jeśli nie zacznie propagować szczekania i szczania gdzie popadnie.
  • ~Stiff
    (2016-06-11 21:31)
    Powinni wszyscy dostać medale za odwagę , nie bali się PIS i nawet samego Jarka

Może zainteresować Cię też: