• ~wojaki papierowe
    2016-08-15 14:36
    dla kogo niby ta defilada, kogo chcemy postraszyć naszą 100 tys. armią ? a może chodzi o względy propagandowe żeby pokazać narodowi jacy to jesteśmy potężni, jak władza nas broni ... przed 01.09.1939 też ładnie paradowali (nawet jeszcze ładniej bo na konikach z szabelkami), a Niemcy z Ruskimi nas rozjechali w miesiąc ... generałowie NATO dobrze wiedzą, że inwazja na Polskę trwała by max. 2-3 tygodnie + bomby atomowe na Warszawę i konurbację Śląska ... Polakom doradzałbym uczyć się języka Dostojewskiego, bo USA są daleko za oceanem i mają nas głęboko w 4 literach ...
  • ~moher1316
    2016-08-15 15:22
    Ten cały sprzęt to dzięki zakupom A. Macierewicza ? Sporo tego. Należało prosto z defilady wyruszyć na wschód . Na Smoleńsk po wrak -nasz wrak !
  • ~wawa
    2016-08-15 14:43
    .....pismaki z der dziennik, żule są bardziej przyjemni od was .....
  • ~taka strata
    2016-08-15 14:38
    Taka piękna defilada, a Alimenciarz z KODorastami nie uczestniczył ?
  • ~maria
    2016-08-15 14:55
    piekna parada co by bylo inaczej na zyczenie komorowskiego rozowe baloniki flaga rozowa i orzl w czekoladzie --jaka to roznica ktos kto kocha swoja ojczyzne i ktos co bwia sie nia i podsmiewa --
  • ~jola
    2016-08-15 17:28
    Gwoli prawdy, to defilada polsko-amerykańska.Było by fajnie pooglądać żołnierzy i sprzęt, gdyby nie szpecąca trybuna honorowa i fonia z niej płynąca.
  • ~ktoś
    2016-08-15 16:59
    Ile ten cyrk nas kosztował?
  • ~..tek
    2016-08-15 17:42
    a my podatnicy placimy za pokaz zlomu.
  • ~au
    2016-08-15 16:26
    bo matki boskiej armatniej dzisiaj... ;)
  • ~komentarz do wypowiedzi
    2016-08-15 15:36
    @ wawa żule to już mamy u władzy. Od 966 przyjął ich Mieszko I i tak żyją sobie u nas do dziś. Przy władzy mamy stale przepasionych patriotów. Ostatnio prawych i sprawiedliwych. Ci to dopiero zgodnie z prawem złupią naród i zrujnują kraj. Całkiem jak AK w 1945. Po PZPR było co sprzedawać. A po PIS z czarną mafia wyparujemy z tego świata. Jak w Nagasaki i Hiroszimie.