• ~oficer prowadzący
    (2016-10-03 12:42)
    Der Dzienniku - czarny poniedziałek to ma dziś tow. Rzepliński wraz z niektórymi kolesiami z TK! Oczywiście po ujawnieniu sensacyjnej korespondencji w sprawie skoku Partii Oszustów na TK, a o której to milczycie!
  • ~gosc
    (2016-10-03 13:06)
    I to maja byc kobiety, matki?????????smutne to z jaka łatwoscia te osoby opowiadaja sie za wprowadzeniem aborcji!!!wstyd!!!!!!i hanba!! kiedys zapłaczą nad swoim postepowaniem!!!
  • ~bolo
    (2016-10-03 12:51)
    na zdjeciu sa same plodne babcie kture sa gotowe na ciaze paranoja
  • ~anna
    (2016-10-03 12:55)
    Ja mam pytanie dlaczego protest jest przed siedziba PIS WSZYSCY uczestnicy tego protestu powinni zobaczyć na żywo jak wygląda aborcja jak podczas zabiegu cierpi kobieta i dziecko
  • ~oz
    (2016-10-03 13:20)
    Moja kochanka założyła dziś czarną bieliznę i nie chce wyjść z łózka ciągle domaga się S E K S U i go otrzymuje C I P K Ę też pomalowała na czarno wygląda świetnie
  • ~antyMOnia
    (2016-10-03 17:04)
    Jedną z uczestniczek CePu była niejaka pacykarka erotyczna Bakuła. Poczytajcie sobie na Niezależnej co wygadywała na temat aborcji. AH byłby z niej dumny! I nie mam na myśli Andrzejka Hadacza, kumpla BK.
  • ~hal
    (2016-10-03 14:05)
    Dlaczego przed siedzibą PIS,skoro ten projekt nie jest złożony przez PIS?
  • ~koneser
    (2016-10-03 12:59)
    Czy te staruchy na zdjęciach mają nadzieje na jakąś aborcje.
  • ~szkop
    (2016-10-03 12:46)
    w der dzienniku jak zwykle cisza, nic a nic na temat maili Trybunalu Konstytucyjnego, z maja ubieglego rou z ktorych wynika "niezaleznosc" sedziow
  • ~prawdziwa kobieta