• ~Andrzej z Balto
    2016-10-04 15:08
    Pole ukrowskiej barbarii.
  • ~Memmogoner
    2016-10-04 18:26
    Ludzie! Obudźcie się i wyjdźcie z tego matrixa jaki wam stworzyli obłąkani politycy. Ukrainiec nigdy nie był, nie jest i nie będzie Polakowi bratem. Natomiast był i wszystko na to wskazuje, że gdyby mógł to byłby bardzo chętnie katem. Czyście już zapomnieli co ŚP Prezydent Lech Kaczyński zrobił dla ratowania "pomarańczowej rewolucji" i jak potem za to wszystko Ukraiński Prezydent i Parlament napluli mu w twarz hołdując UPA i czyniąc z nich bohaterów? A czy pamiętacie jak Prezydent Komorowski został potraktowany jajkiem? W imię obłąkanej poprawności politycznej wypłycono sprawę, że co tam, to tylko jajko... A gdyby wtedy zamiast jajka był granat, to co powtórka ze Smoleńska?
  • ~Nost
    2016-10-04 18:49
    Każdy polski rząd, który uklada się w imię poprawności politycznej z krajem, który holduje tym banderowcom, zwierzetom w ludzkiej skórze nie jest moim rządem. Zdrajcy pamięci niewinnych ofiar, pamięci własnych rodaków. Takim właśnie rzadem jest obecny i wczesniejszy. Bezjajeczni zdrajcy.
  • ~Piotr
    2016-10-07 05:43
    Nie ma juz polskiego Wolynia. Pozostaly tylko groby i bol... Pomordowani widlami, siekierami, pilami, mlotkami... paleni, wieszani, zabijani kamieniami... Zabici za to, ze byli Polakami i tak jak ty mowili po polsku... Gloryfikacja UPA, Bandery. Gloryfikacja i wybielanie SS na Lotwie i Estonii (no bo wlaczyli z "sowietami),. Coraz bardziej widoczna faszyzacja Litwy i wzbierajaca ninawisc do tego polskie... Polska nie ma tam przyjaciol. Czas to zrozumiec.
  • ~DyplomAta
    2016-10-06 19:33
    Tak ktos powinien BECKnac za to wszystko. Fatalna polityka zagraniczna i brak daplomacji - to Polska w 1939. Reszta jest znana.
  • ~ciekawy leming
    2016-10-08 12:16
    Rzez wolynska jest przykladem bezprzykladnego okrucienstwa, ale pozostawila tez po sobie jedno pytanie, ktore w Polsce jest pomijane. Otoz Ukraina graniczy nie tylko z Polska, ale takze z Bialorusia, Slowacja, Wegrami, Rumunia i Rosja. Jednakze Ukraincy na wielka skale mordowali tylko Polakow. To troche tak jak z atakami na Polakow w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkaja wschodnioeuropejscy migranci nalezacy do wielu narodow, a masowe ataki sa skierowane tylko przeciw Polakom. Zamiast wiec doszukiwac sie usprawiedliwienia dla polskiego imperializmu w okrucienstwie Ukraincow, to dobrze byloby wreszcie postawic to pytanie : Dlaczego Ukraincy masowo i okrutnie zabijali Polakow, a nie robili tego samego z Rosjanami, Bialorusinami, Slowakami, Wegrami i Rumunami ?
  • ~potomek wołyniaków
    2016-10-09 10:39
    Ukraińcy brali udział w mordowaniu Żydów w 1941-1942 r., zabijali także Czechów którzy mieszkali od XIX wieku na Wołyniu ...
  • ~V-2