• ~gadojan
    (2016-10-15 16:27)
    Ten protest popieram, ale zauwazcie ze tam gdzie naprawde trzeba protestowac nie ma ani PO ani KOD nie wspominajac i Pis ...
  • ~Gussie
    (2016-10-15 22:32)
    Ostatnio Polacy lubia protestowac przeciw wszystkiemu za pieniadze z.... ??? Dlaczego ten protes nie byl na CZARNO I GDZIE BYL KOD ???? Czyzby CETA byla DOBRA DLA POLSKI ???
  • ~SYLVEK
    (2016-10-15 18:00)
    Tym pomyslom NWO koniecznie powiedziec STOP i zablokowac jak uchodzcow.
  • ~ hugo
    (2016-10-15 14:11)
    do wszystkich protestujących , dlaczego nie prostujecie gdy do chowu drobiu i trzody chlewnej używa pasz z soją genetycznie modyfikowaną tak samo łosoś norweski karmiony podobnym badziewiem
  • ~pytanko
    (2016-10-15 14:59)
    Alimenciarz po antykaczyńskiej bibie w Brukseli zdąży dołączyć?
  • ~kapitalistyczny solidarny demokkkkkrata
    (2016-10-15 15:07)
    i tak już po ptakach. wszędzie zatrute pasze, żywność, ziemia. jak nie zmodyfikowane to nafaszerowane "dopalaczami". bo kapitalistyczna prywata nade wszystko musi dziennie zarobić kilka miliardów na swoje zabawki. bohaterscy solidarni obalali socjalizm i państwowe kołchozy, ale te prywatne i korporacyjne z wyzyskiem ludzi i toksycznymi produktami to już nie przeszkadzają.sami sobie podziękujcie. macie teraz wspaniały kapitalistyczny ustrój, wolność demokrację. w dodatku jesteście obrzydliwie bogaci i szczęśliwi. to wasz interes życia.
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-10-15 14:46)
    najwyraźniej lewacka partyjka razem na umowie zleceniu odrabia straty poniesione w wyniku wyroku sn
  • ~pytanko
    (2016-10-15 15:05)
    Szojring, Myszka - agresorka i inne dziewczynki Petru przekonały do protestu swego guru, kolegę światłych przywódców Eurokołchozu?
  • ~pytanko
    (2016-10-15 15:01)
    POmatolstwu pasi ten protest przeciw Tuskowi?
  • ~ewa koby
    (2016-10-16 00:17)
    ceta i ttip od dawna istnieja np maszyny losujace lotto kasuja za nie 30% wplywow przed 50% panstwem w kazdej eu i z kazdego losowania w ten sposob chca kasowac wszystko i wszystkich ewa koby ps