• ~tak
    (2016-10-31 16:42)
    powinno byc napisane jarka OFIARY
  • ~Namaszczony oksykortem na glowie
    (2016-10-31 16:07)
    Naiwny kult ludzi majacych pecha i w 90% nesaslugujacych na taka dobra dzialke. Obudzcie sie z tego koszmarnego kartoflanego kultu, bo pis zrobi z polski druga grecje.
  • ~Jarek Kor
    (2016-10-31 20:38)
    i tutaj właściwe miejsce dla wszystkich ofiar wypadku, jak ich wyniosą z Wawelu to tutaj niech się znajdą Howgh!
  • ~puchatek
    (2016-10-31 22:09)
    W tych dniach Adam Bodnar po nieudanej interwencji w prokuraturze i adwokaturze, postanowił zwrócić się do Trybunału Konstytucyjnego, aby ten zbadał, czy ekshumacja nie łamie praw człowieka i obywatela. Żyjemy w kraju, w którym naprawdę i na poważenie dyskutuje się o tym, czy prokuratura dopuści się profanacji zwłok poprzez ekshumację, a państwo wprowadzi autorytaryzm dla rodzin ofiar. Kwestia ta nigdy wcześniej nie była poruszana, wyjątek stanowiła ekshumacja w Jedwabnem, ale nawet w tamtym przypadku nikt się nie powoływał na przestępstwa i łamanie praw cżłowieka, tylko na religijnego tabu zapisane w judaizmie. Smoleńsk przekroczył kolejną granicę idiotyzmu, podłości i strachu.
  • ~marek
    (2016-10-31 17:50)
    A jeśli to był zamach ? Czy rodziny poległych zwrócą pobrane, moje, podatnika,pieniądze ? Jeśli Rosjanie ubili kartofle i debili to oni powinni płacić a nie ja. Amen, hieno cmentarna.
  • ~Madry
    (2016-11-01 11:39)
    W cieniu katastrofy w Smoleńsku znikły ofiary zbrodni w Katyniu, w Charkowie, w Miednoje.
  • ~Tadek
    (2016-11-01 10:50)
    Slyszalem ze to dzisiaj beda ich wygrzebywac z grobow hieny
  • ~Nekrofilia czy co?
    (2016-11-02 08:45)
    To jak to, rodziny przyjdą do prosektorium i będą oglądać zwłoki swoich bliskich i je identyfikować. Zwłoki po 6 latach, czy można sobie wyobrazić jak te ciała wyglądają, jak daleko zaszły zmiany pośmiertne. I te rodziny chcą widzieć te szczątki? Niewyobrażalne!!!
  • ~chodzi o cale ciala ofiar
    (2016-11-01 11:50)
    w Moskwie zrobili rentgena kregoslupa i wiedzieli przyczyny zgonu bez krojenia zwlok
  • ~wies
    (2016-11-01 08:27)
    POpis kretynow POmatolskich - nawet zmarlym nie daja odPOczac! PATOLOGIA TAK MA!