• ~oficer prowadzący
    2016-11-08 11:48
    To bardzo dobra decyzja Pana min. Macierewicza! Polska armia musi być nowoczesna i uzbrojona przede wszystkim - przez polski przemysł zbrojeniowy!
  • ~Wiarus
    2016-11-08 11:37
    Panowie żołnierze obudźcie się. Kto wami kieruje?
  • ~realista
    2016-11-08 11:33
    Antoni kupuje tysiące dronów.... czy będą wyposażone w miliony rakiet ? A kiedy będzie przetarg na lotniskowce ? Myślę, że na początek 2-3 floty po 7-8 lotniskowców wystarczy...
  • ~Fruzia
    2016-11-08 11:45
    na jaką ch........ rę kupować drony, przecież mamy bojową kaczkę...ona nas obroni...
  • ~Wojtek
    2016-11-08 11:55
    Do tego jeszcze parę tysięcy latawców, którymi będą kierować formacje obrony cywilnej i staniemy się najlepiej wyposażoną armią w Europie. A mówiąc już serio - dom wariatów, to zbyt delikatne określenie......
  • ~rekrut
    2016-11-08 12:42
    Masakra, boże chroń nas od wojny, bo ten konfabulant i mitoman codziennie coś kupuje na niby, tworzy z tzw. patriotów piechotę do leśnych podchodów w weekendy, jakby ruskie tu miały przyjechać z pepeszami na rowerach. Niestety nie przyjadą, taktykę walki właśnie ćwiczą w Allepo.
  • ~Ave
    2016-11-08 11:53
    Drony zamiast Caracali? Do każdego podczepi się żołnierza i już można robić zrzuty na terytorium wroga.
  • ~Arco
    2016-11-08 12:53
    Nie dziwię się Macierewiczowi, że mówi to co mu ślina na język przyniesie. Dziwię się oficerom Wojska Polskiego, którzy słuchają tych słów z uśmiechem na ustach. Panowie oficerowie! Co się z Wami stało? Czy zamiast wpisanego na sztandarach Waszych jednostek hasła o Honorze i Ojczyźnie ktoś przez noc wpisał Wam hasło o partii przewodniej i jej wodzu? Obudzicie się panowie oficerowie, bo historia nie śpi i wszystko pamięta.
  • ~alex
    2016-11-08 13:00
    propozyja utworzenia jeszcze baltyckiej podwodnej piechoty morskiej zwanej meduza.
  • ~demokrata
    2016-11-08 12:21
    Bardzo dobra decyzja. Polska ma sznse stać się ,,POTEGA" w produkcji dronow.A to sa nowe miejsca pracy.Macierewicz to najlepszy minister obrony od 89r. Niestety najbardziej ,,atakowany" przez agentow Moskwy !