• ~Wasz miłośnik
    (2016-11-11 16:01)
    Kocham Was, młodzi PATRIOCI !!! Nie dajecie sobą manipulować jak ci zakodowani starcy. Brawo !
  • ~Monachijski
    (2016-11-11 16:58)
    Dlaczego w tym Marszu niektórzy uczestnicy są zakapturzeni i dlaczego niektóre hasła pisane są germańskim alfabetem ? Może Tumanowicz coś na ten temat powie ? Na Marszu KOD-u nie było zakapturzonych osób, a hasła były wypisane w polskim alfabecie.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2016-11-11 18:47)
    "Pomylony patriotyzm" na usługach obecnej władzy. Jeżeli suweren tego nie rozumie to zapraszam na wiadomości o 19.30 w telewizji publicznej.
  • ~Rodak
    (2016-11-11 14:38)
    Marsz Niepodległości . Brawo, brawo, brawo Polacy .Tak trzymać . Spokojnie i dojdziemy do celu, mimo rozlicznych przeszkód .
  • ~czyżby
    (2016-11-11 15:52)
    Dużo nas Polaków, targowicy coś niewiele ?
  • ~patriota realista
    (2016-11-11 20:25)
    Polska jest skończona. Gospodarczo zero. Wzrost poniżej dotacji europejskich. In owacje zerowe. Społeczeństwo obywatelskie na poziomie krajów środkowo afrykańskich. Potenzial intelektualny polskiej nauki na poziomie profesorów Pawłowicz czy Glińskiego. Katastrofa. Europa nie powinna czekać na hamulcowych. Polska nigdy nie należała kulturowo do Europy, tylko do tzw. Europy Wschodniej. Czyli do strefy wpływów Rosji. Wspólnie z Białorusią i Ukrainą.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-11-11 16:14)
    WIELKA POLSKA NARODOWA precz z lewactwem i zboczeniami !!!!!
  • ~GEORGINA
    (2016-11-11 17:39)
    Coś mi tu nie pasuje z Bogiem, Honorem i Ojczyzną. 15.Piotr powiedział więc do nich: „To wy właśnie wobec ludzi udajecie sprawiedliwych, ale Bóg zna wasze serca. To bowiem, co za wielkie uchodzi między ludźmi, obrzydliwością jest w oczach Bożych.”
  • ~elf