• ~rejtan
    2016-11-15 07:35
    Ciekawy jestem co oni chca tam znalesc. To takie polityczne show i nc wiecej. Z powazaniem trzeba przyznac iz funkcjonuje to wspaniale, Jaroslaw K. robi sobie z wypadku reklame dla swojej partii. Spiski, uklady. zamachy ... Kaczynski czuje sie napastowany przez caly swiat - to patologicznosc psychicznej fobii. W porownaniu do niego Trump jest filozofem.
  • ~to był k...zamach
    2016-11-15 07:16
    won z Wawelu !
  • ~Antoni Z.
    2016-11-15 07:38
    Oczyscic Wawel!!!!!!
  • ~Tucan
    2016-11-15 07:58
    Oni musieli lądować za wszelką cenę, więc śmiało się zmieścili. Szkoda, że przy okazji zabrali ze sobą do grobu tyle niewinnych osób. Za to pis musi zapłacić!
  • ~Rabin Mordechaj
    2016-11-15 08:17
    i zakłócili spokoj Gosiewskiego
  • ~bob
    2016-11-15 09:44
    Kiedy zostanie podany do wiadomości publicznej koszt ekshumacji? Z uwagi na zaangażowanie wielu służb będzie to kwota wysoka. Na razie milczenie, a przecież wszystko z naszych podatków! A nienależne odszkodowanie rodzinie generała B.,kolejne już, to kto pokrywa?
  • ~pisdodziury
    2016-11-15 07:58
    14 - osobowy międzynarodowy zespół ekspertów badać będzie to, co zostało dowiezione przez smoleńską sektę. Czyli nie wiadomo co. Gmyz wygmerał trotyl i nikt mu nie przeszkodził w rozpowszechnianiu głupot - odwrotnie, awansował w hierarchii zakonu zakutych zamachowców z pewnej partii o nazwie za przeproszeniem PIS.
  • ~wjw
    2016-11-15 09:51
    Nie wykluczone, że się okaże, że to nie oni... Co wtedy ?
  • ~alhemik
    2016-11-15 10:18
    Teraz to oni znajda cala tablice Mendelejewa ,lacznie z sztuczna mgla i falami magnetycznymi.Sianko dla gojow.
  • ~Jozef Pilsudski
    2016-11-15 11:31
    No, dobrze Q...a, ze wreszcie moge w mojej krypcie odetchnac swiezym powietrzem . Takich sasiadow jak Kaczynscy nikomu nie zycze !