• ~Proton
    2016-11-18 11:04
    Chyba tylko naiwni polscy dziennikarze i wyznawcy PiS-u wierzą w te bajki o nowym sarkofagu. Jaka firma jest w stanie w ciągu jednego dnia wygrać przetarg, wykonać projekt, otrzymać akceptację, zamówić i sprowadzić odpowiedni kamień z innego państwa, oszlifować go oraz wygrawerować?! Powiem wprost: tylko idiota myśli, że to możliwe!!! Jakby się sprężyli, to w expresowym tempie może w tydzień by zdążyli, chociaż też wątpliwe, ale na pewno nie w dzień!!! Ten nowy sarkofag to była ustawka od samego początku, ustawiona kradzież naszych publicznych pieniędzy do prywatnych celów Prezesa!!! Za to jest Trybunał Stanu, ale w Poslce nie ma prawa, jest tylko bezprawie i Prezes może już dziś się śmiać od ucha do ucha!!!
  • ~Bingo 2
    2016-11-18 11:23
    Harmonia miejsca jest zaklocona bo obok krolow lezy ofiara wypadku lotniczego spowodowanego przez ofiare i jej brata.
  • ~Nordi
    2016-11-18 11:35
    Ja wybierałem prezydenta na 5 lat reprezentowania państwa, a nie na całą wieczność. W czasie wyborów nie było wzmianki, że za moje pieniądze będą mu finansowane trumny, sarkofagi, Dziwisz itd. Każda rodzina w Polsce sama musi finansować pogrzeb swoich bliskich. Nie widzę powodu, żeby byłemu prezedentowi dawać coś jeszcze ponad to, co już dostał. Ile pieniędzy dostała córka Marta Kaczyńska za śmierć rodziców?! Na tyle dużo, że mogłaby ich w złotej trumnie pochować!!! Ale przecież lepiej sobie kupić nowe Porche, a resztę pieniędzy na wycieczki przeznaczyć!!! Mnie sie nikt nie pyta, czy mnie stać na finansowanie grobowca dla rodziców, Kaczyński nie dołoży mi ani grosza, a zarabia dużo więcej ode mnie!!!
  • ~an
    2016-11-18 10:40
    Do trzech razy sztuka!
  • ~j10
    2016-11-18 10:52
    Płyta OSB najodpowiedniejsza.
  • ~Autor
    2016-11-18 12:09
    Nowy sarkofag, nowa tablica, drugi pogrzeb i wiele wiele innych ... kto za to płaci ?????
  • ~Zebra
    2016-11-18 12:11
    Mam nadzieję, że Pan Jarosław Kaczyński lub Pani Marta Kaczyńska płacą z własnych prywatnych pieniędzy za to wszystko ?
  • ~pycha - to grzech ?
    2016-11-19 14:21
    Bałwochwalcy - kiedyś za to zostaną ukarani przez historię. Grobowiec dla Kaczyńskiego jak dla Papieża.
  • ~gem
    2016-11-19 11:12
    A przy okazji pomniejszono sarkofag... No to jest jeszcze miejsce dla ZBAWCY NARODU Jarka...
  • ~autor