• ~Misiek
    2016-11-30 19:08
    socjalistyczna genderxujnia.
  • ~feministka
    2016-11-30 18:44
    Jestem pewna ze nawet tygodnia nie przetrwa zadna lajba a tym bardziej okret dowodzony przez ta babe. Jestesmy stworzone do robienia loda i ruchania nas i tyle bo juz nawet dziecmi nie potrafimy sie opiekowac ani gotowac - jestesmy zalosne, a do tego wszystkiego: cpamy, przeklinamy, upijamy do nieprzytomnosci, nie szanujemy siebie ani innych i nie dbamy o siebie bo mamy tatuaze i smierdzimy, no i coraz wiecej lesb posrod nas. Zaslugujemy na to co robia Araby z kobietami. Rzyg!!!!!!
  • ~Mrozu
    2016-12-01 15:20
    za brzydka na lachociąga, widocznie to córka jakiegoś admirała z WSI
  • ~fffacet
    2016-11-30 17:42
    Emeryturę to dostanie jak faceci ? Czy też popłynie na przywilejach ?
  • ~Kontemplyta
    2016-11-30 19:46
    Matko Boska, materac mi przebiją jak się zdecyduję pluskać w Bałtyku.
  • ~GPU
    2016-12-01 04:23
    Gratulacje. Jestem w zasadzie przeciwny aby kobiety sluzyly w armii ale jesli tak to biorac pod uwage ile ta Pani musiala sie napracowac bardzo ja podziwiam
  • ~Zniesmaczona
    2016-12-02 16:39
    Ludzie, czy Wam nie wstyd w XXI wieku pisać takie seksistowskie komentarze?
  • ~MarioBross
    2016-12-03 22:55
    Super - baba na statku to nieszczęście. Kilka dni temu podobny-a kapitan wziął torebkę i zszedł bez ceregieli z wielkiego superuzbrojonego amerykańskiego okrętu. I zakończyła sobie służbę. To się nazywa foch z przytupem.
  • ~rabindranata kopydło
    2016-12-01 02:23
    Gratulując równocześnie cieszę się ,że pani kapitan nie będzie kierować okrętem "korzystając " z podpowiedzi "szarego " suflera . Są bowiem panie ,które bez tego ani rusz tak ukochały szare myszki żoliborskie ?
  • ~Firmius
    2016-12-04 17:12
    Gratulacje. I to jest prawdziwe przebicie szklanego sufitu.