• ~elf
    (2016-12-02 18:49)
    Brzydzę się polactwem ,brzydzę się pisem, brzydzę się paranoicznym zakompleksionym skrzeczącym brednie Kaczyńskim,brzydzę się faszyzującą polską,brzydzę się wami pisowska dziczy i nie będę na was płacił podatków ,nigdy
  • ~gimbusik
    (2016-12-03 19:35)
    Stary t r e p a jeszcze taki chytry. 2000+ ma i jeszcze mu mało, ciekawe po ilu latach dostał te sbecka emeryturę. Nie dość że s p a p r a ł robote to jeszcze nie wiadomo, czy nie wystawił Prezydenta ruskiej s w o ł o c z y do odstrzału. Dużo sie jeszcze PIS musi narobić, po likwidacji p o t w o r k a gimnazjalnego, czas najwyższy na likiwidację białej m a f i i i NFZ, tu dopiero będą jęki.
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-12-02 17:17)
    toś go cepie źle ochraniał i emerytura ci się nie należy
  • ~Wolny
    (2016-12-02 19:33)
    Emeryturę powinni obniżyć wszystkim , którzy przeszli na stronę PIS i teraz dokuczają normalnym obywatelom. Znam takich byłych policjantów z czasów PRL mających wysokie emerytury i dorabiających.
  • ~jaro
    (2016-12-02 17:44)
    Nikt emerytury Wan nie zabiera, będziecie żyli jak większość Polaków.
  • ~Obiektywna
    (2016-12-02 20:46)
    Co za tępy naród, PiS robi co chce, karze policję a u nich PROKURATOR CZERWONY , który oskarżał działaczy Solidarności ! Będzie miał super emeryturkę. A co robili sędziowie i prokuratorzy w niesłusznym czasie? Najniższe emerytury podnieśli do 1000 zł a sobie diety do 300 tys. Bez opodatkowania. Ludzie uczcie się i nie poddawajcie populistycznym działaniom PiS.
  • ~Zośka
    (2016-12-02 19:21)
    Buraki, ciemniaki, pisiaki. Woleliście zarabiać po 1000 na spocznij to teraz zamknijcie japy. A przyjdzie taki czas, że pisowskim burakom będą odbierać tytuły, emerytury, wolność i burzyć pomniki.
  • ~Vevo
    (2016-12-02 17:32)
    PiS kasę porozdawał, to teraz zabiera. Jak widać ochronę (BOR) traktowali jak niewolników. Kali zrobił swoje, Kali może odejść.
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2016-12-02 17:51)
    Ty Ca.pie na zdjeciu i Tobie POdobni, nie grajcie na uczuciach wyrazem Lech Kaczynski. Ty stary SB-ecki specjalisto od manipulacji i Sciemy, NAJLEPIEJ ochraniasz swoje interesy. Ty POdstarzaly stary by.czku wez sie do roboty, masz w Polsce prawo jako emeryt dorobic kilkaset zlotych; co za malo....? A wiesz z jak malej kasy zyl i PO czesci dalej musi zyc przecietny Kowalski!!!!????
  • ~Jak masz człowieku jakieś pretencje
    (2016-12-02 17:36)
    - to idź na bazarek! Tam poszukaj generała dywizji Mańka Janickiego i wypłacz mu się w klapę munduru!