• ~Franco
    (2016-12-20 22:51)
    Dzieki ze walczyles z komuna zartujac z niej a nam pozwalajac smiac sie. Do dzis mam jeszcze kasety kupione w ukryciu. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie ...
  • ~mmm
    (2016-12-21 00:30)
    Pomagał przeżyć czasy "kultury" serwowanej przez jaruzela i kiszczaka. Dzięki, że byłeś. Spoczywaj w spokoju.
  • ~paweł
    (2016-12-20 22:35)
    Dziękujemy za wszystko Bogdanie Rz 6, 23: Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym
  • ~Barbara
    (2016-12-20 23:06)
    Lubiany i ceniony artysta Pan Bogdan Smoleń niech spoczywa w spokoju wiecznym. Cześć jego pamięci.
  • ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-20 20:40)
    Cześć Jego Pamięci! Pan Bogdan ma wielkie szczęście że nie występuje w programach kabaretowych za rządów PiS bo jego program na pewno byłby zdjęty z TVP! co nawet komuna nie robiła!!!
  • ~Trzymaj się Zenek! Jeszcze długie lata!
    (2016-12-21 06:44)
    I dawaj nam tyle radości, uśmiechu i dobrtej muzyki co zawsze, a nawet jeszcze więcej! // Wszystkiego najlepszego i spokojnych, godnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia życzy stary kumpel "Barman" z obozu w Rowach 1970. // A Bogdan niech spoczywa w pokoju i niech mu ziemia lekką będzie!!!
  • ~karo
    (2016-12-21 05:38)
    Podarowales nam momenty, ze nawet przez lzy nalezalo sie usmiechnac. Spoczywaj w pokoju
  • ~Tak tylko pytam...
    (2016-12-21 07:00)
    Zenek! Czy wsadziłeś Bogdanowi "komórę" do trumny - tak na wszelki wypadek?
  • ~Krzysztof
    (2016-12-21 09:13)
    Święty Piotr otwierając Tobie bramę niebios zapewnie uśmiechnął się widząc Ciebie przed sobą i rzekł ,,teraz będziesz nas weselił,, dzięki Ci za wszystko ,za pokrzepienie ducha i radość. Byłeś niewielkiej postury ale serce miałeś dla wszystkich.Do zobaczenia na niebiańskiej scenie.
  • ~Podsumowanie!
    (2016-12-21 06:55)
    Życie jest to generalnie niezmiernie kosztowna w leczeniu i na domiar złego zazwyczaj bardzo przewlekła, uciążliwa i pełna najrozmaitszych powikłań śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową - często nawet bez naszego świadomego udziału! Natomiast udział osób trzecich, a nawet czwartych, nie jest wykluczony!!! Pan Bogdan żył ściśle według tej definicji! _____________________ Jedyna rada (@Copyright Zenek Laskowik) - to chorować tak lekko i po cichu, żeby się lekarze nie dowiedzieli! - Siostro, siostro, poczekaj siostro, nie tak ostro! Na Bogdana umierać nie czas!