• ~cid
    (2017-01-14 16:25)
    A kodziarze krzyczeli i buczeli, ciekawe czy tacę albo puszkę dla alimenciarza mieli... Wiadomość przekażą dziś główne agencje- niech zobaczą w świecie co to za element bez kultury.
  • ~bn
    (2017-01-14 16:31)
    Wyjaca prostytutka czyli KOD.
  • ~zyx
    (2017-01-14 16:39)
    Zastanawiająca jest wrogość niektórych do garstki amerykańskich żołnierzy , którzy przybyli tu, bo należymy do NATO. Obecność dziesiątków tysięcy żołnierzy radzieckich na terenie Polski w ramach Układu Warszawskiego była milsza?
  • ~jerzy
    (2017-01-14 16:25)
    Dla niektórych jedyną podporą demokracji ludowej pozostanie Moskwa. Wtedy to był dobrobyt, a teraz ch...d... i kamieni kupa, prawda Towarzysze?
  • ~ ect...
    (2017-01-14 16:32)
    Amerykańska armia w Polsce to jest główny powód dla, którego do Polski zamierza przyjechać A.Merkel. Ona już wie, że islamskie Niemcy nie będą miały żadnej taryfy ulgowej, a niemiecki biznes w Polsce może ulec degradacji na rzecz przemysłu USA. Media niemieckie też będą miały bardzo silną światową i niezależną amerykańską konkurencję i nie da się już tak łatwo manipulować opinią światową. Poza tym Niemcy dużo stracą, a Polska dużo zyska zielonej waluty $$$ na bazach amerykańskich. Do tej pory Niemcy zarabiali 25.000.000.000 $ rocznie na obecności wojsk u siebie i Merkel świetnie wie, że teraz Polska maże to im przechwycić, tym bardziej że D.Trump ani nie kocha Merkel, a o islamistach ma jednoznaczne zdanie, więc może się okazać, że amerykańskie bazy w Niemczech znikną albo zostaną mocno zredukowane i tym A.Merkel się najbardziej martwi bo $$$ za friko NIE BĘDZIE. Przyjeżdża do Polski MANIPULOWAĆ I KŁAMAĆ O WSPÓŁPRACY, A TO WSZYSTKO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO i PROPAGANDY CIĄG DALSZY. Na pohybel islamskim Niemcom!
  • ~Obywatel
    (2017-01-14 16:06)
    Kobieta przypięta do brożki mówiła: "wita was rząd Prawa i Sprawiedliwości". Nic dodać nic ująć. Kto nie z nami ten jest przeciw. Polska jest gdzie indziej.
  • ~B. Broszka
    (2017-01-14 16:30)
    Antoś Kosmita Amerykanów wita!
  • ~Ed
    (2017-01-14 16:02)
    Wczesniej Turcy,Franzuzi,Austriacy,Niemcy,Rosjanie.Dzisiaj Amerykanie a jutro moze Chiny albo Gruzja?Biedna ta Polska.
  • ~pax
    (2017-01-14 16:32)
    Chcesz pokoju szykuj się do wojny , jest takie powiedzenie ale szykowanie do wojny zawsze przynosi wojnę
  • ~Andre L-P