• ~cid
  (2017-01-14 16:25)
  A kodziarze krzyczeli i buczeli, ciekawe czy tacę albo puszkę dla alimenciarza mieli... Wiadomość przekażą dziś główne agencje- niech zobaczą w świecie co to za element bez kultury.
 • ~bn
  (2017-01-14 16:31)
  Wyjaca prostytutka czyli KOD.
 • ~zyx
  (2017-01-14 16:39)
  Zastanawiająca jest wrogość niektórych do garstki amerykańskich żołnierzy , którzy przybyli tu, bo należymy do NATO. Obecność dziesiątków tysięcy żołnierzy radzieckich na terenie Polski w ramach Układu Warszawskiego była milsza?
 • ~jerzy
  (2017-01-14 16:25)
  Dla niektórych jedyną podporą demokracji ludowej pozostanie Moskwa. Wtedy to był dobrobyt, a teraz ch...d... i kamieni kupa, prawda Towarzysze?
 • ~ ect...
  (2017-01-14 16:32)
  Amerykańska armia w Polsce to jest główny powód dla, którego do Polski zamierza przyjechać A.Merkel. Ona już wie, że islamskie Niemcy nie będą miały żadnej taryfy ulgowej, a niemiecki biznes w Polsce może ulec degradacji na rzecz przemysłu USA. Media niemieckie też będą miały bardzo silną światową i niezależną amerykańską konkurencję i nie da się już tak łatwo manipulować opinią światową. Poza tym Niemcy dużo stracą, a Polska dużo zyska zielonej waluty $$$ na bazach amerykańskich. Do tej pory Niemcy zarabiali 25.000.000.000 $ rocznie na obecności wojsk u siebie i Merkel świetnie wie, że teraz Polska maże to im przechwycić, tym bardziej że D.Trump ani nie kocha Merkel, a o islamistach ma jednoznaczne zdanie, więc może się okazać, że amerykańskie bazy w Niemczech znikną albo zostaną mocno zredukowane i tym A.Merkel się najbardziej martwi bo $$$ za friko NIE BĘDZIE. Przyjeżdża do Polski MANIPULOWAĆ I KŁAMAĆ O WSPÓŁPRACY, A TO WSZYSTKO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO i PROPAGANDY CIĄG DALSZY. Na pohybel islamskim Niemcom!
 • ~Obywatel
  (2017-01-14 16:06)
  Kobieta przypięta do brożki mówiła: "wita was rząd Prawa i Sprawiedliwości". Nic dodać nic ująć. Kto nie z nami ten jest przeciw. Polska jest gdzie indziej.
 • ~B. Broszka
  (2017-01-14 16:30)
  Antoś Kosmita Amerykanów wita!
 • ~Ed
  (2017-01-14 16:02)
  Wczesniej Turcy,Franzuzi,Austriacy,Niemcy,Rosjanie.Dzisiaj Amerykanie a jutro moze Chiny albo Gruzja?Biedna ta Polska.
 • ~pax
  (2017-01-14 16:32)
  Chcesz pokoju szykuj się do wojny , jest takie powiedzenie ale szykowanie do wojny zawsze przynosi wojnę
 • ~Andre L-P
  (2017-01-14 20:18)
  brawo PIS ! brawo perzydent Andrzej Duda i premier Beata Szydlo !- wreszccie ta najbardziej sluszna dlugo oczekiwana decyzja kierowana patryiotyzmem i obronnoscia Polski skierowana przeciwko ruskiej agresji i wrogim nam w niemczech silom z SPD oraz lewicowym benkartom z EU Sch..ulc i inni - dzis ZREALIZOWALA sie na naszych oczach, nasi Amerykanscy przyjaciele sa na naszej ziemi Polska i jej nowy rzad zdobywa wrszcie respekt i kladzie niemieckie media Die WELT na kolano! budzi Merkel ze snu Deutschland Deutschland uber ales Polska od dzis stala sie powaznym partnerem EU OCZYSCILA SIE Z TUSKOWEJ POLITYKI ZNIEMCZANIA MOJEGO KRAJU - akcje Polski leca w gore- MERKEL SPIESZY NA SPOTKANIE z Kaczynskim teraz do kompletu (wedlug planu ) nalezy przeniesc stacjonujace jednostki ARMII USA z Ramstein w RFN na stale do Polski -WTEDY lewicowe benkarty z Niemiec i z EU na" kleczkach oddadza Polsce Hold"...I TAK TRZYMAC
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.