• ~cid
    (2017-02-19 20:08)
    Dojrzała. W sensie osiągnięcia pełni. W byciu "dla". Czyli pełni człowieczeństwa. Panie, przyjmij ja do siebie bo potwierdziła w sobie Twój obraz. Bo i Ty jesteś Bogiem "dla". Ps. w marcu wyjeżdża jako wolontariuszka bliska mi osoba do Afryki.
  • ~oficer prowadzący TW Balbiny...
    (2017-02-19 20:08)
    Oczywiście PiS dzielce musiały się przylansować na pogrzebie! Żenada...
  • ~Bader
    (2017-02-19 22:36)
    "Ps. w marcu wyjeżdża jako wolontariuszka bliska mi osoba do Afryki" Tylko po co? Też dla osiągnięcia pełni? Czy nasza obyczajowość, kultura, mentalność jest cudem objawienia którym musimy dzielić się z wszystkimi ludźmi na ziemi? Pokutuje w naszym narodzie potrzeba mieszania sie w życie innych. My koniecznie musimy za naszą i waszą. Nas było pełno nie wiedzieć czemu na majdanie.Nas pełno jest wszędzie. Może zacznijmy naprawę świata od siebie. Postawmy przy każdym nadętym bałwanie jednego wolontariusza. A nóż pomoże.
  • ~cid
    (2017-02-19 23:55)
    Do niejakiego Badera. Wyjeżdża jako fizjoterapeutka. I nie po pełnię bo już ją ma. Jak do czegoś nie dorosłeś przynajmniej nie poniżaj. Tylko o tyle Cię proszę.
  • ~s
    (2017-02-19 21:29)
    ToKlępa ujmie czytać? Zdumiewające!
  • ~pikol
    (2017-02-19 20:13)
    Becia gwiżdże na pogrzebie
  • ~nomen omen
    (2017-02-20 08:34)
    Nekropolityka . PiS istnieje tylko dzięki trupom , więc się nie dziwcie.
  • ~prawda
    (2017-02-20 10:03)
    Jestem jak najbardziej ZA wolontariatem, gdybym miała możliwość i wystarczające fundusze też bym się w coś podobnego zaangażowała, ale czy faktycznie trzeba wyjeżdżać aż na koniec świata żeby pomagać ludziom???? Nie zdajemy sobie sprawy ile baaaaardzo biednych ludzi żyje w Polsce!!! Dlaczego nikt nie mówi i nie zachęca do polskiego wolontariatu?
  • ~kob
    (2017-02-20 07:08)
    i jeszcze trochę i będzie błogosławiona, to wszystko to lekka przesada przynajmniej dla mnie
  • ~Spostrzegawcza
    (2017-02-20 08:02)
    Ja nie rozumiem dlaczego ludzie szukają biedy za granicą, myślę że w Polsce nie brakuje.Niestety w Afryce,Ameryce Płd. często się tak kończy. Wyrazy współczucia.