• ~hej
    (2017-02-26 23:17)
    No cóż, wprawdzie jakieś pół Europy uważana nas za naród debili, ale reszta za skończonych debli. W sumie nie jest źle.
  • ~porównywacz
    (2017-02-26 22:15)
    A wyją, że na Ukrainie oddają cześć UPA. Robią w istocie rzeczy, to samo. Oddają cześć ludobójcy ...
  • ~KB
    (2017-02-26 22:01)
    Cześć i chwała bohaterom. Boże chroń Polskę .Amen.
  • ~zzz
    (2017-02-26 21:49)
    odważna młodzież z szalikami na twarzy - szczyt odwagi !!!!
  • ~Viking
    (2017-02-26 21:42)
    Bardzo dobre hasła, trzeba tylko je przekuć w czyn i wyrznac chwasty
  • ~op
    (2017-02-26 23:59)
    Jaki marsz żołnierzy ?. przecież oni nawet dobrze karabinu na oczy nie widzieli, no może kij bejsbolowy to tak. Pranie muzgu przynosi efekty. Ale kury i kaczki bym się obawiał wypuścić w gdy oni są pobliżu.
  • ~Bader
    (2017-02-26 22:19)
    Cegiełka po cegiełka głu.pole murują szambo. Opamiętajcie się szaleńcy!
  • ~mik
    (2017-02-26 22:01)
    No co moze krzyczec nieuk i nierob ? to co mile jest dla ucha 1!!!!!!!!!!!!! ego krulakacza
  • ~wizadsky
    (2017-02-27 10:59)
    Wielka Polska ,wielka d...., i wielki ch.. w środku. To moje hasło ,dobre nie? Patrząć na tych półgłówków wznoszących te okrzyki o wielkiej Polsce chce mi się śmiać i jest mi wstyd. NIby dorosły meżczczyzna z nieuszkodzonym mózgiem ,a idzie z jakaś flagą i drze japę na całe miasto o wielkich Polakach. Jesteśmy idiotami świata i do wielkości to nam bardzo dużo jeszcze brakuje. Szczerbaty naród ,mający problemy z higieną osobistą ,alkoholem i skłonnościami do kradzieży . Śmiesznie jest ,ale nic poza tym.
  • ~Wierzę w prawdziwego Jezusa!
    (2017-02-27 00:38)
    Chyba niektórzy nie rozumieją czym jest Chrześcijaństwo! Jezus kazał miłować swoich nieprzyjaciół!