• ~ajax
    (2017-03-05 19:02)
    Frekwencja marniutka, oj marniutka.Widać, że nawet fotografowie maja problem z odpowiednim kadrowaniem, tak żeby zdjęcia sprawiały wrażenie znacznie większej ilości demonstrujących.
  • ~Kobieta
    (2017-03-05 19:46)
    Głupie i niedouczone. Stosowałam antykoncepcje, nie chciałam mieć dzieci i nie mam. Jednak nigdy nie dopuściłabym do aborcji po obejrzeniu jak ona przebiega. Myślę, ze te pani "wyjące" o prawo do aborcji powinny otrzymywać od lekarza "na pamiątkę" rączkę lub nóżkę wyskrobanego dziecka. Wtedy uznam, że wiedzą co robią manifestując na ulicach Warszawy.
  • ~Macice bardzo mocno pier
    (2017-03-05 23:15)
    dolnięte. Lewactwo POyeee bało. Nic tylko ich skrobać z urzędu, żeby się to nie rozpleniało.
  • ~Kiss
    (2017-03-06 05:48)
    Jaki to wstyd walczyć na ulicy demokratycznego kraju o prawo do zabijania.Mam nadzieje że te wygłupy przez młodzież tez są złe odbierane.
  • ~ela
    (2017-03-06 12:28)
    Może by tak Szanowne panie poszły sobie mózgi wyskrobać? Ciekawa jestem co tam robią panowie,czyżby też mieli macice?
  • ~SKLODOWSKA
    (2017-03-05 20:35)
    Dlaczego jarek nienawidzi kobiet? To sfrustrowany bezdzietny psychopata - bez swojego kartoflowego brata.
  • ~Olga
    (2017-03-05 21:41)
    Moje drzewo moja macica drzewo zostawię dziecko usunę
  • ~nieskundlony
    (2017-03-05 18:57)
    żal patrzyć na tych ludzi a szczególnie na kobiety ,nienawiść do wlasnych dzieci to jest b.chore-tylko modlitwa za tych ludzi może odmienić na dobre tych ludzi
  • ~pojde do nieba, a ty?
    (2017-03-05 21:11)
    PISSlam toleruje tylko kobiety bez wlasnego zdania, a ajatola Kaczykarzel juz calkiem zboczyl sie z drogi.
  • ~(:)
    (2017-03-05 19:11)
    Będzie manifa i marsz o prawo drzewa do życia, karpia do życia, psa do życia bez łańcucha, konia do życia bez rzeźni, kury niski do życia bez ciasnej klatki i prawo trzymiesięcznego płodu dziecka z zespołem Downa do nieżycia. Konsekwencja? Moje drzewo, mój ogród, moja wycinka moja sprawa? Mój pies, mój łańcuch, moja buda, moja sprawa? Moja kura, moje jajko, moja sprawa? Mój karp, moja torba, moja kolacja, moja sprawa? Nie? A dlaczego nie???