• ~ratio
    (2017-03-08 19:44)
    Wiele z nich pewnie z syndromem poaborcyjnym.... Sumienie chce zakrzyczeć "moralnością statystyczną" czy stadną. Żal tych kobiet.
  • ~Al
    (2017-03-08 19:43)
    Skretyniale, komunistyczne idiotki. Normalne, zdrowe na umysle kobiety sie z was smieja.
  • ~Jolka
    (2017-03-08 19:40)
    Wstyd i hanba ,nie wiedzialam ze tyle zaprzancow w spodnicach Jestem Polka,matka i zona i wstydze sie za ten motloch pokomunistyczny. Jestem zadowolona z pracy ,rodziny i ciesze sie ze nowy Rzad PISu zaprowadza fantastyczne porzadki w mojej Ojczyznie. Precz ze zlodziejami!
  • ~fantomas
    (2017-03-08 20:11)
    Matko,jakie szantrapy ,jakie ohydy ,pokraki (np.w centrum numeru "najwyższych wartości" k..skich pt."całujcie mnie wszyscy w d...ę". Walczą o aborcję na skinienie palcem i bezpłatne środki antykoncepcyjne - czyli one będą się p...lić jak suki podczas rui a ja mam płacić za ich rozwiązłość.To już motłoch nie mający odpowiednika na świecie.Charakterystyka tego k...stwa to; w większości uroda bliska małpom,umysłowa bliskość małpom,moralność św ini i rozdarte,tępe,bezmyślne ryje.Piękne tk ,że nawet wyposzczony knur po gorzale porzygał by się na sam widok -nie wiem skąd myśl ze ktoś takiemu czemuś mógłby zrobić dziecko...chyba że ociemniały,pozbawiony słuchu,czucia,węchu,rąk i nóg. A najlepsze że bardzo aktywne w żądaniu aborcji dawno przechodzone 60+,70+ i 80+. Wzywam Rząd do zmiany przepisów i pozwolenie na ABORCJĘ - NAWET AWANSEM,DLA TEGO PRZEDZIAŁU WIEKOWEGO.Niech się próchno sypie z dziury,niech się cieszą stare rury - ku chwale tępoty,ciemnoty KODorastów i KODorastek oraz wiecznej przyjazni ubecko-radzieckiej.
  • ~antysnob
    (2017-03-08 21:14)
    Przyjmijcie milion uchodźców. To rozwiąże wasz problem. Przemoc wobec kobiet spadnie do zera.
  • ~ajax
    (2017-03-08 19:31)
    Jak tam KODiarz Kijowski, nie płacąc alimentów dopuszcza się przemocy wobec kobiet czy feministkom już to nie przeszkadza?
  • ~Darwin
    (2017-03-08 19:53)
    Jednak miałem rację. Ewolucja dokonuje się na naszych oczach. Niektóre kobiety przepoczwarzają się w feministki. Ale to odgałęzienie jest chyba jakimś wybrykiem natury bez przyszłości...;D
  • ~bb
    (2017-03-08 21:14)
    czarny strajk - wstyd
  • ~Wprost
    (2017-03-08 20:36)
    Strajkuje się w miejscu pracy a na ulicy można protestować,no chyba że ulica to ich miejsce pracy,przecież to całkowite poplątanie z pomieszaniem.
  • ~bic
    (2017-03-08 21:41)
    Czy Wyszynska bedzie na strajku,czy bedzie sex z Papierzem????