• ~df5
    (2017-05-01 13:33)
    A nie lepiej byście szli pod hasłem "Zabierzemy się za godną pracę" ?
  • ~precz z komuną!
    (2017-05-01 13:29)
    RELACJA tvn24 - OKOŁO 2 TYSIĄCE LUDZI - cała zjednoczona lewica z SLD, RAZEM , OPZZ i mazonetkami :)) Jest w nich moc kapiszona :)))
  • ~tusk POd wariograf i transmisja na żywo.......
    (2017-05-01 13:50)
    Eeee tam...napiszcie kiedy pejsaci przestępcy z POPSL oddadzą pieniądze zagrabione Polakom z OFE,TuskAmberGold czy KAMIENICE i działki w Warszawie???
  • ~Do moskwy
    (2017-05-01 13:59)
    Przywróćmy PRL, Gierek, Gierek,....itd., a reszta niech robi za kartki na żywność na nas.
  • ~bbb
    (2017-05-01 13:45)
    A kufajki tez przwracac chca?
  • ~Kcaff
    (2017-05-01 13:51)
    Ich twarze - ochydne, zniszczone piwem i wódką oraz boczkiem , pieśni plugawe, podłe (międzynarodówka,Suliko) Nasz twarze piękne, czyste, pieśni wspaniałe (Barka) wzrok jasny dusze czyste.
  • ~Al
    (2017-05-01 15:10)
    I ta holota popierajaca SB-kow, UB-kow, WSI mysli ze dorwie sie do wladzy. Oszaleli do reszty. Wystarczy zobaczyc mowcow - gruby Kalisz, bredzacy Czarzasty itp. typki.
  • ~zyx
    (2017-05-01 14:16)
    "Przywróćmy godną pracę","Polska dla milionów - nie dla milionerów", "Najpierw ludzie - potem zyski" - przecież te hasła są zdecydowanie prorządowe! Pani premier mówi to samo.
  • ~precz z 3 rp
    (2017-05-01 15:25)
    a to ponoć solidarnosc z tw bolkiem na czele wlaczyła o godną prace i co wywalczyli???.....bezrobocie,nędze,miliony emigrantów a szczęściarze piątek swiątek i niedziela na kasach w :stonce: w pampersach toście wywalczyli nieudacznicy spod znaku "S"
  • ~protestant