• ~lud-wik
    (2017-05-13 14:55)
    Historia każdego kraju, to dramaty spowodowane wojnami i konsekwencjami wojen. Trudno jednak pogodzić się z tym, że niby-rząd lekceważy istotne sprawy obywateli naszego państwa. Cmentarze, pomniki, wieńce, ekshumacje, msze, tzw. miesięcznice, to jednak nie to, czego oczekuje społeczeństwo. Zajmijcie się żyjącymi w naszym kraju!
  • ~de-rek
    (2017-05-13 14:18)
    Panie D. i cały wasz pis! Kiedy zajmiecie się rzeczywistymi sprawami Polaków, kiedy rzekomo darmowe leki będą dostępne wszystkim emerytom? Zajmujecie się tylko zmarłymi, chodzicie po cmentarzach i kościołach, składacie wieńce, stawiacie pomniki, a kiedy wreszcie zajmiecie się problemami społeczeństwa?
  • ~Julianna
    (2017-05-13 06:40)
    Jeżeli się klęka, Panie Duda, to na dwóch kolanach. Na jednym, to możesz Pan do kaczek strzelać. Trochę powagi!
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-05-13 06:24)
    SZKODA SŁÓW . PAN PREZYDENT OBIECA WSZYSTKO , PRZED KIM MA SIĘ TŁUMACZYĆ ? AHA - PRZED BOGIEM .
  • ~blu
    (2017-05-13 06:11)
    marionetka podskakuje
  • ~Skuba
    (2017-05-12 23:49)
    To "wstrząsające odkrycie na Łączce" to żywy Duda? Jakoś mną nie wstrząsnęło.
  • ~oszukany emeryt przez broche
    (2017-05-12 23:07)
    Figurka klęczącego prezydenta Dudy za 9,99 zł. Ogłoszenie na Facebooku rozbawiło internautów "Na kolanach przez świat". Teraz jeden z użytkowników Facebooka postanowił zarobić na popularności klęczącego prezydenta. "Figurka klęczącego Dudy – glina wypalana z emalią, cena hurtowa 3,45 zł + 8 proc. VAT, cena detaliczna 9,99 zł + 8 proc. VAT! Dajemy upust od 100 000 sztuk 18 proc.! Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy z dewocjonaliami!" - napisał na Facebooku Piotr Zawadzki, zamieszczając zdjęcie figurki Andrzeja Dudy
  • ~Kol
    (2017-05-12 21:16)
    Fajnie zdjecie, jeden kleka, a ten drugi rozkraczony. Co to ja znaczyc?
  • ~Ksiadz
    (2017-05-12 20:37)
    On kleka i modli sie , modli sie i kleka. Niech sie modli, ale przed ludzkimi szczatkami sie nie kleka. Kleka sie przed bogiem. On byl ministrantem, to musi wiedziec!
  • ~jula
    (2017-05-12 19:54)
    Proszę bardzo ,bierzmy z niego przykład ,klęczy przed wszystkim i wszystkimi . Do prezesa wchodzi na kolanach . Ot co znaczy dobre wychowanie ,o którym pisał jego tatuś . Co nieco moim skromnym zdaniem ośmieszając profesurę . Na szczęście moi profesorowie sprzed kilkudziesięciu byli ludżmi na wskroś godnymi naśladowania . Do dziś trzymam ich wydawnictwa choć w tym czasie dokonał niebywałego postępu.
  • ~j10
    (2017-05-12 19:06)
    A krety kopią
  • ~demaskator Pospolitych Oszustow
    (2017-05-12 19:02)
    To co wypisuja tutaj czerwone swinie ,to wielka hucpa ! Jak można obrazac Polskiego prezydenta ? tfu....
  • ~Ga. On
    (2017-05-12 17:04)
    Obywatele prl-u czyli skisle facjaty to bezposrednia linia oprawcow ub i sb. Tego upodlenia narod nigdy nie rozliczyl. Tak oto sie szanujemy.
  • ~takjest
    (2017-05-12 17:01)
    You tube Leszek Żebrowski wymiana elit po 1944 roku kapitalny wykład
  • ~Adrian
    (2017-05-12 16:55)
    Budym kleczy bo to jedyne co umie. Mamusiaa i Tatus ciagle go pchali w strone ministrantow i ksiezy. To zostaje na cale zycie
  • ~fkire33
    (2017-05-12 16:39)
    a ja miał złożyć kwiaty ******** rzucić z góry? skoro wierzy to pomodlił się, poza tym jest to też wyraz szacunku, słowa, które jest wam tak samo obce zapewne jak Bóg.
  • ~Ulla
    (2017-05-12 16:32)
    Może to jakiś uraz psychiczny Dudy owo klęczenie ...
  • ~kyan
    (2017-05-12 16:15)
    Dlaczego budyń wszędzie klęczy ?

Może zainteresować Cię też: