• ~#
    (2017-07-17 16:09)
    Większe tłumy powitały dziś brytyjską parę książęca niż wczoraj popierały nadzwyczajną kastę ludzi…
  • ~li i jedynie
    (2017-07-17 15:49)
    Wyobraźmy sobie POprzednia parę prezydencką w tej sytuacji... wstyd i żenada
  • ~Gosc
    (2017-07-17 13:03)
    A z kapusiem TW Bolkiem, wielkim ambasadorem plugawego PO-lactwa sPOtka się czy nie?
  • ~racjonalista
    (2017-07-17 15:28)
    Trzeba przyznac, ze pani Kornhauser-Duda doskonale sie prezentuje. Widocznie potrafi porozmawiac z ksieciem W. bez tlumacza. Ubrana jest swietnie. Bardzo mile i kulturalne wrazenie--i to komentarz od kogos, kto uwaza PIS za dno cywilizacyjne.
  • ~Kontemplyta
    (2017-07-17 15:32)
    Wreszcie można zobaczyć, po latach, normalnie ubranych i zachowujących się w sposób cywilizowany ludzi - mówię o obu parach. Już myślałem, że nas kołchoz zadepcze.
  • ~filip44
    (2017-07-17 15:51)
    Williama i Kate witało na Krakowskim Przedmieściu więcej ludzi niż totalna opozycja zegnała wczoraj pod Sejm i Sąd Najwyższy
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-07-17 16:43)
    Wspaniale się prezentuje nasza Para Prezydencka. Styl, luz, prezencja. Nienaganna angielszczyzna. Światowo. Super. Ręce same składają się do oklasków.
  • ~mmmmm
    (2017-07-17 16:27)
    Ale ładnie wygląda żona naszego prezydenta - bardzo elegancko i przyjemnie! :-)
  • ~Trybunał Stanu
    (2017-07-17 14:36)
    @Gosc, znowu się pomyliłeś. Z pewnością chodziło ci o TW Balbinę. Niestety, para książęca olała tego żoliborskiego gnoma. Za to spotka się z mężem stanu, Lechem Wałęsą i z nikim więcej. Takie to królewskie tradycje, że z byle kim się nie witają...
  • ~Kontemplyta II
    (2017-07-17 15:36)
    Re: Trybunał Stanu. Zacytuję koledze mistrza Jodę z "Gwiezdnych Wojen". Dlaczego myślisz, że jak jestem mały to jestem słaby?". Do przemyślenia na ten tydzień.
  • ~katol
    (2017-07-17 16:18)
    wow...niby prezydent, wywodzący się z chłopstwa pańszczyźnianego może spotkać księcia...to jest dopiero skok społeczny...a tak nawiasem mówiąc czym się podniecacie...znudzona arystokracja chciała zobaczyć na żywo jeden z ostatnich skansenów w Europie...
  • ~Marcin88787
    (2017-07-17 19:49)
    Według opozycji totalnej Polska znaczy coraz mniej. Dziwny jest jednak fakt, iż jest to odwrotnie proporcjonalne do odwiedzin ważnych osobistości w naszym pięknym kraju. Osobiście mam wrażenie, że zaczyna znaczyć właśnie coraz więcej - dlatego między innymi ze strachu eurokołchoz chce ograniczyć euro jałmużnę.
  • ~Basia
    (2017-07-17 16:46)
    Obie panie maja ladne kreacje, a panowie,? No coz nuda: garnitur, krawat, od dziesiecioleci nic nowego!
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-07-17 18:36)
    JAKIE TO SZCZĘŚCIE , ŻE ZEZOWATY BUL ZE SWOIM KASZALOTEM NIE ZAŁAPAŁ SIĘ NA DRUGĄ KADENCJĘ , ANI CHYBI SPALIBY Z PALUCHAMI W NOSIE NA PRZYJĘCIU W BELWEDERZE .
  • ~blu
    (2017-07-17 18:40)
    a czy anglicy widzieli dokument o braku pomocy Polsce podczas wybuchu IIWŚ
  • ~kaska
    (2017-07-17 17:36)
    dudki jak zwykle sie tylko usmiechaja i za raczki sie trzymaja
  • ~bubus
    (2017-07-17 17:44)
    Ciekawe czy leworeki pochwalil sie , ze w bloku mieszka z mamusia a czasowo w palacu? Blisko kosciol. A wogole to kosciol zamilkl. Moze nie maja czasu, dzieci sie kreca a moze co innego
  • ~Wiktor
    (2017-07-17 23:15)
    Spotkanie arystokracji angielskiej czyli wysokiej kasty.Czemu ich wpuścili do Polski ? .Niech ich wpuszczą jak zaczną brać ślub z osobami biednymi i niskiego stanu a nie dobiera się arystokracja a pół miliona funtów rocznie idzie na monarchię.Potem w Anglii biją Polaków że okradają ich z socjalu a to nie polscy emigranci najbardziej okradają ich z socjalu tylko droga monarchia królowej Elżbiety z rodziną.
  • ~ewa koby
    (2017-07-31 21:15)
    ewa koby zona prezydent duda trzyma kcuk i wskazujacy ps trzymam z mordercami diany

Może zainteresować Cię też: