• ~kaktus
    (2017-07-18 21:50)
    Na pierwszym planie jeden "wkurzony", w tle wierzcholek wiezowca, obok kilku przygodnych przechodniow....znamy te techniki robienia zdjec,gdzie jeden ma robic za tlum....
  • ~lanca_ster
    (2017-07-19 06:32)
    Tych spod sejmu nie przegłosują, a oni nie przegłosują sukcesu antynarodowców, Piosnka Polaków na robotach w Niemczech podczas II WŚ : 0J BIEDA BIEDA WSZĘDZIE, KIEDY TEN KONIEC BĘDZIE? Wasz koniec antypolacy
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-07-18 21:16)
    To co "proponuje" Dupuś to kosmetyka ustawy niezgodnej z konstytucją, kolejne zagranie aby odwrócić uwagę od sedna sprawy, tak samo jak było z ustawą paliwową, dużo szumu, aby jaśniepan Kaczyński stwierdził że nie będą zabierać pieniędzy z kieszeni podatnika, ble, ble, ble. Im więcej szumu tym łatwiej przepchnąć najgorszy szwindel i tak działa PiS. Komisja Amber Gold, a nie ma komisji w sprawie SKOK czy przekazania milinów z kasy podatnika dla rydzyka! Ludzie nie dajcie sobą manipulować!
  • ~prawnik
    (2017-07-19 13:46)
    Borusewicz nie ma kontaktu z rzeczywistoscia, bo obecna rozroba POlakow w Polsce to preludium konfrontacji amerykansko-niemieckiej. Kaczynski nie jest najmadrzejszym Polakiem, ale jest na tyle madry, ze stanal po stronie USA i dlatego to Kaczynski wygra i nie bedzie w tym celu musial urzadzac jakiegokolwiek glosowania.
  • ~leming
    (2017-07-19 14:17)
    Napisz Borusewiczu donos do Merkel. Ona Ci POmoze.
  • ~jerenimo
    (2017-07-19 00:14)
    Przeglosowac jak przeglosowac ale tylki skopac moga.
  • ~odwr
    (2017-07-21 00:54)
    Dla tego pajaca z kartonem - Jestem wkurzony - mamy dobrą wiadomość. Zbliżają się bardzo liczne posiłki. Przybędą także ci wkurzeni przez sądy okradzeni, w sądach ograbieni z godności, oszukani przez sędziów, sponiewierani przez złe wyroki. Będziesz pajacu musiał im wytłumaczyć, co wkurzyło ciebie.... albo szybko tym rowerkiem wiać aż się będzie wkurzało.
  • ~tata
    (2017-07-21 00:57)
    Mój synek też się wkurzał, kiedy mu łańcuch spadał. Dlatego rozumiem chłoptasia. To bywa straszne, nagrzebie się człowiek, naszarpie, łapki usmoli i znowu spadł.