• ~44 dawniej też 44
    (2017-11-14 18:13)
    Piąte... Nie zabijaj. Słyszałeś Boniecki?
  • ~alusia
    (2017-11-14 16:36)
    Myślę,że panowie z episkopatu zajmą się panami Bonieckim i Pieronkiem. Nikt normalny nie podpala się w imię jakiegoś Sądu, człowieka należy z szacunkiem pochować przemilczając samobójstwo ,bo i tak to już nie ma znaczenia tu na ziemi. A ci usłużni panowie urządzili cyrk
  • ~ratio
    (2017-11-14 17:59)
    "Widzi ostrzej"... bo co, bo płonie? Albo dlatego płonie, że widzi ostrzej? Absurd!!! Czy to czasami nie parafraza hiszpańskich komunistów "la unica iglesia que ilumin es la che arde"- jedyny kościół który świeci to ten, który płonie. Tylko oni dodawali jeszcze jedno słowo "contribuya! ;-)
  • ~wp,°.is
    (2017-11-14 17:46)
    To jest dopiero jazda na trumnie nieszczesliwca, zamiast czyn jednoznacznie potepic jako absolutne kuriozum w naszej strefie kulturowej , TW robia z tego manifestacje, liczc na nastepnych wariatow - poprostu wstretne
  • ~Polski Kościół Szatana
    (2017-11-14 17:35)
    Takie czasy że sataniści msze samobójcom odprawiają.
  • ~student
    (2017-11-14 17:37)
    Czy według ks. Bonieckiego od teraz samobójstwo jest czynem chwalebnym, prowadzącym do świętości. Czy zmieniła się nauka Kościoła że tylko Bóg jest panem życia i śmierci i człowiek nie powinien pochwalać tego czynu a zdesperowanego próbować ratować. .
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-14 18:19)
    I ONI są Żercami- Kapłanami K.K. ????????? Toż to Lewackie Odpady.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-11-14 18:21)
    Zobaczcie jaka mała jest ta trumienka, a weszło na nią całe Kodziarstwo z Totalnymi, wszyscy księża patrioci, połowa redakcji TVN i GW. Furda, wiśta wio, trumienka ruszyła, gęby pysznie rozradowane, tylko coś tam jakby za trumienką nieznośnie furkoce i stuka. A to tylko główka towarzysza Liza się od asfaltu odbija.
  • ~Anita
    (2017-11-14 16:41)
    A kim byli Palach, Siwiec i Badylak?
  • ~Dzinia
    (2017-11-14 17:56)
    Wp.is Na trumnach nieszczesnikow jazda trwa już od 7lat. To moze tam kierujj slowa potepienia! Twoja hipokryzja nie ma granic!
  • ~Izabella
    (2017-11-14 18:58)
    Totalne IDIOCTWO by z samobojcy robic bohatera narodowego a pieronek i boniecki to ZWYKLE SZUJE na po-kaz!
  • ~anty_błazen
    (2017-11-14 18:52)
    Dzieci Pana S. są dumne z taty?
  • ~Zniesmaczony
    (2017-11-14 22:14)
    Jak Pieronek i Boniecki w końcu księża mogą robić bohatera z samobójcy. Pomijając już to, że ten biedny człowiek leczył się psychiatrycznie, to samobójstwo jest grzechem śmiertelnym bo sprzeciwia się woli Boga. Więc biskup czci i honoruje grzesznika . Gdzie tu elementarna logika ? . Ten człowiek nadał swemu samobójczemu wymiar polityczny tylko po to by zyskać rozgłos a PO z nekrofilską radością ten motyw podchwyciła. Ten cały cyrk, który urządzono nad grobem tego nieszczęśnika jest po prostu obrzydliwy
  • ~Paweł
    (2017-11-14 22:12)
    Widzę, że zjawiłą się cała "Rodzina": Lemański, Pieronek, Boniecki. Czy był też Nergal?
  • ~krajanka
    (2017-11-14 19:25)
    Doborowe towarzystwo!
  • ~aaa
    (2017-11-14 21:52)
    tefałenowscy sojusznicy
  • ~alfalfa
    (2017-11-14 20:24)
    Powiedzmy sobie szczerze panie Boniecki - to był kamikaze.
  • ~Helka
    (2017-11-14 18:29)
    Moj szacunek dla biskupa, ze uszanowal czlowieka ktory popelnil samobojstwo. Przed wojna chowano takich za cmentarnym , plotem. Widac, ze mamy tez madrych ksiezy!
  • ~koszerna gazeta wyborowa
    (2017-11-14 23:26)
    Sluzby znalazly ciecia zeby go wykozystac przeciwko nowym zmianom...musieli go naszpikowac jakimis substancjami az sie POdpalil. Od kiedy to kaplani chowaja samobojow?
  • ~Jon
    (2017-11-14 18:39)
    Po tutejszych komentarzach widac, ze samobojcow w Polsce XXl wieku traktuje sie jak w Xl wieku , bez szacunku dla czlowieka , m o t l o c h najchetniej widzialby zmarlego za plotem cmentarnym! Sredniowiecze wraca, dzieki Pis!

Może zainteresować Cię też: