• ~Yossarian
    (2018-04-18 17:13)
    Może lepiej park imienia "Grubej kreski"?
  • ~No to ja bym poszedł na całość!
    (2018-04-18 18:51)
    I bym przemianował Łazienki Królewskie na Łazienki Generalskie - a konkretnie na Park imienia Czesława Kiszczaka! ------ No - bo skoro podobno Mazowiecki był pierwszym "niekomunistycznym" premierem RP - to kudy mu do Kiszczaka, który nie tylko był ostatnim komunistycznym ministrem spraw wewnętrznych - ale był też (o czym się niesłusznie zapomina!) pierwszym "niekomunistycznym" ministrem spraw wewnętrznych i jako taki mógł sobie strugać z banana takich mazowieckich o dowolnym nazwisku - ilu tylko by zechciał (a tego akurat Mazowieckiego nawet wystrugał sobie - żeby nie wyjść z wprawy - naprawdę!).
  • ~TEodor z ochoty
    (2018-04-18 16:56)
    nie ma co się tak cieszyć, sekta smoleńska zaraz przemianuje na ZIMNEGO LESZKA
  • ~Mark Twain
    (2018-04-18 19:08)
    Jak już nam Niemcy zapłacą reparacje, wówczas możemy tylko zmienić imię na Konrada. (Księcia Konrada Mazowieckiego, który do Polski sprowadził Krzyżaków).
  • ~Tadek Grubakrecha-Mazowiecki
    (2018-04-18 22:46)
    Bufetowa i Brunek Bull-Komoruski .... a czemu $oros nie przyszedł?
  • ~ra
    (2018-04-18 21:51)
    POwialo koszernym wiatrem.
  • ~treser
    (2018-04-19 00:57)
    U nas sa takie parki dla psow, a ja po moim tadku musz zawsze pozbierac "tadzinkowe klocki"
  • ~Borubar
    (2018-04-19 01:45)
    To jaks wylom ,jak to ? Nie imienia L Kaczynskiego ? Prezesie natychmiast zaprzecz osiagnieciom pierwszego nikomunistycznego premiera bowiem jedynymi godnymi sa Gemini z Zoliborza oni to sa tworcami wszystkiego co polskie i Polski.
  • ~HAŃBA I ZDRADA
    (2018-04-19 07:47)
    afery przekręty, przemyt niszczenie państwowych zakładów wywalanie milionów ludzi na bruk by nie przeszkadzali jak gangi, sitwy i bandziory grabili majątek suwerena przejmowali kraj i dorabiali się miliardowych fortun. czyste ręce solidarnych kryształów
  • ~Egito
    (2018-04-19 04:53)
    To byl czlowiek, to byl Polak! Ecce homo!