• ~.normalny.
    (2018-05-13 18:05)
    A tak ciągle im się zazdrości "przywilejów"...........szkoda gadać.....
  • ~Szyba
    (2018-05-13 18:28)
    Spoczywajcie w pokoju . Z całym szacunkiem , dla tych odważnych , pracowitych Ludzi , coraz większe ryzyko w ich pracy ma sens ?
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-13 18:29)
    Może to co teraz pisze jest durne. Ale Sejm,Premier ,a może Prezydent powinni ustanowić Krzyż np: Św. Barbary ,który byłby równy Orderowi-Krzyżowi Białego Orła ,lub swą wartością RÓWNY Virtuti Militari. Prawo do niego mieli by tylko biorący udział w Akcjach Górniczych ,Hutniczych.Za Odwagę ,za Poświęcenie.Bo ONI idą nie dla kasy ,idą po drugiego człowieka .I CHWAŁA IM ZA TO.
  • ~Gosia
    (2018-05-14 06:17)
    Mój mąż pracuje jako kierowca mieszynarodowy, wyjeżdża na 3/4 tygodnie. nie wykonuje tej pracy bo chce, ale bo musi. Potrzebujemy pieniądze. Kredyt hipoteczny zaciągnelismy na 30 lat bo nie mieliśmy dachu nad głową. Codziennie martwie się o niego bo wiem jak spedytor traktuje kierowców. Nie ma czasu na odpoczynek bo Musi zawieźć towar na czas bo kary. Mój mąż jeździ praktycznie na okrągło, spi po 4 godxiny a ja w domu zamartwiam się by dojechał szczęśliwie do celu. Uważam, że praca gornika i kierowcy jest bardzo niebezpieczna choć tych drugich ginie więcej w miesiacu. Ludzie wykonuja niebezpieczne zajęcia, jedni z wyboru a jedni z przymusu. Takie życie. ..wielki szacunek dla ratownikow a zmarlym wieczny odpoczynek, rodzinom wyrazy wspolczucia
  • ~zawiedziona
    (2018-05-13 22:10)
    Zaraz po katastrofie pojawił się Morawiecki Duda a dziś dwóch górników znaleziono martwych to w głównych Wiadomościach ani zmianki nie było jak zwykle wszystko na pokaz dla swoich celów wyborczych
  • ~kus
    (2018-05-13 23:17)
    Skończyć z etosem fedrowania.Szkoda ludzi, szkoda powietrza zawalonego smogiem.Technika idzie do przodu i Polska może brać w tym udział o ile myslenie partyjne zostanie zastąpione pragmatyką
  • ~My
    (2018-05-13 23:42)
    Szkoda ludzi, ta praca jest bardzo niebezpieczna. Jest nam bardzo przykro
  • ~PISOWSKA OBŁUDA +
    (2018-05-13 22:44)
    Co to - Morawiecki z Dudą zapomnieli o górnikach? Gni-dy z reżimowych "Wiadomości" też...???
  • ~ MegaStrateg
    (2018-05-13 21:15)
    Wszystkie kopalnie do zamknięcia... i już się nie powtórzy
  • ~Jurek