• ~czysty patriotyzm
    (2018-08-01 18:41)
    A czy to smrodzenie pirotechnika to tez na czesc Powstania Warszawskiego? Czy to juz nie jest zakazane? A moze tylko zakazane dla opozycji? Inaczej nie mozna?
  • ~Albin
    (2018-08-01 18:46)
    Ambasador niemiecki ubolewa nad Polakami, zamordowanymi przez jego zbrodniczy narod, moze to jest szczere, ale niemiecka Deutsche Welle nic o powstaniu nie pisze na niemieckiej i angielskiej stronach. Nic tez nie ma w polskim wydaniu. Niemcy chca o tym zapomniec. Ale nie zapominaja o kumajniu sie z Ruskimi. Zbrodnicze narody, ktore zabijanie innych maja wyssane z mlekiem matek.
  • ~Miejscowy
    (2018-08-01 18:44)
    Jak trzydniowy "Traktat Teheraniśki" 30.11.1943-02.12.1943 przesądził że Polska zostanie krajem zmniejszonym o 70 tysięcy kilometrów kwadratowych pod komunistyczną , bolszewicką okupacją to po jaką holerę było organizować to piekło " Powstanie Warszawskie " korzystając na braku wiedzy i dostępu do informacji ludności cywilnej z Warszawy ! ?
  • ~Adams
    (2018-08-01 18:11)
    CHWALA BOCHATEROM! PRECZ z pelo!!!!
  • ~Geny Powstańcze
    (2018-08-01 21:18)
    Głupota w tym kraju miewa się jak zwykle wspaniale !!!
  • ~żenujące widowisko
    (2018-08-01 18:26)
    jestem ciekaw ilu rodowitych Warszawiaków żyje w stolicy...20% a reszta to słoiki itzw repatrianci?
  • ~śmierć frajeom
    (2018-08-01 18:39)
    Ja w tym czasie poszedłem się odlać.
  • ~żart
    (2018-08-01 19:06)
    Było,minęło. Nie wracać do przeszłości (rozliczeń), zycie za "krótkie". Posłuchać orkiestry wiedeńskiej "Andre Rieu".
  • ~adaa
    (2018-08-01 22:22)
    powstanie warszawskie był za wczesnie i trochę besensowne jeśli już to powinno wybuchnąć podczas okupacji komunistycznej
  • ~żart
    (2018-08-01 18:08)
    "Zbieg" okoliczności. Ładny utwór na trąbkę "Andre Rieu Silenzio by Roger Diederen with lyrics ". Wcześniej słuchałem przed 1 minitą i "wkleiłem" (skojarzenia).