• ~sig69
    (2018-08-26 05:36)
    Tej kwiecistej polszczyzny Blaszczak nauczyl sie sluchajac uwaznie koscielnych kazan. Powinien jeszcze dodac, ze maja we krwi latanie na drzwiach od stodoly. W Polsce to nawet glupota potrafi latac, a Blaszczak jest jednym z oblatywaczy....
  • ~!!!
    (2018-08-26 11:02)
    Masz się czym chwalić Błaszczak...już Maciarenko zrobił dziejowy krok w obronności kraju, kupując pasażerskie Boeingi, dzisiaj prowadzące myśliwce, jako szpica na defilady. Brawo wy, pic i glanc, a w środku pustka!
  • ~byłam Polską Ludową
    (2018-08-26 13:34)
    W PRL, szeregowca, czy generała stać było na mundur wyjściowy. A tu jakiś grubasek w drelichu podryguje udając dziarski masz. Żałosne. Panie generale Wojciechu Jaruzelski, niech Pan śpi spokojnie, nie ma czego żałować. Nie warto w tej Polsce żyć i patrzeć na ten obraz nędzy i rozpaczy. Na kpinę soldiarnosci władz z narodem.
  • ~Tyfus Plamisty
    (2018-08-26 15:26)
    Polacy maja we krwi zachwyt nad głupotą ich rządzących....
  • ~Athel von Loren
    (2018-08-25 16:14)
    "Mamy coś takiego we krwi, my Polacy, że jesteśmy zachwyceni tym," ... i to cos ... sa 2 Promille C2H5OH :)
  • ~emeryt MSW PRL
    (2018-08-26 13:03)
    dzieci biedoty też mają zachwyt, kiedy ktoś rzuca im przez uchyloną szybkę limuzyny garść cukierków. To do siebie ma bieda, że z rozdziawioną gębą podziwia się nieosiągalne dla siebie cuda. Dla nędzarzy prawie wszystko jest przedziwne i wspaniałe, bo...
  • ~marikade1
    (2018-08-26 09:26)
    Raczej zachwyt sztuką lotniczą. Zachwyt "nad" może mieć minister siedząc nad swoim stolcem. Zresztą on i jego koledzy mają permanentny zachwyt "nad" wszystkim co robią..
  • ~vbn
    (2018-08-26 05:47)
    GDZIE NASZ PRZEMYSŁ NIE MA JIZ GO GDZIE NOWE LATADŁA DLA ARMII
  • ~sig69
    (2018-08-26 06:03)
    Znani mi kanadyjscy i amerykanscy wojskowi, ktorzy odbywali cwiczenia z WP smieja sie, ze polskiego generala mozna rozpoznac z daleka po brzuchu i po wasach ! Pierwsze zdjecie przy tym artykule dobitnie te teze potwierdza. Jakie "naczalstwo" takie wojsko co bylo widoczne podczas ostatniej "defilady stulecia" prezentujacej przejazd wojskowego zlomu i nierowny przemarsz "elity WP", w tym husarii bez konii. W PRL-u WP potrafilo przynajmniej defilade zorganizowac i mialo wojska rakietowe , a husaria konie - wystarczy ogladnac na YouTube Defilade Tysiaclecia z 1966 roku.
  • ~Sędzia wyklęty , jednak niezłomny
    (2018-08-25 21:26)
    A oprócz tego, dobrodzieju, Polacy mają we krwi gonienie wszystkich despotów i zamordystów, co waść na własne oczy będzie oglądał.