• ~prawdziwy polski katolik Jan K.
    (2018-09-30 17:47)
    To przeciez jest horror, ze jakis okret polskiej marynarki wojennej nosi nazwisko T. Kosciuszko. Kosciuszko to przeciez kat polskich biskupow, powieszonych w Warszawie w czasie tzw.Powstania Kosciuszkowskiego. Ja protestuje i domagam sie wymazania tego nazwiska z podrecznikow historii !!!
  • ~Eu
    (2018-09-30 18:22)
    A dlaczego nie na Wawelu tam juz jeden bohater pochowany
  • ~obserwer_1(prawdziwy)
    (2018-09-30 18:32)
    PiS powinien przeprowadzić sekcję bo może zamach był!!!
  • ~żart
    (2018-09-30 17:48)
    Polskie rządy są "infantylne" (jak dziecko). Sprowadzają "szczątki" (kości) swoich bohaterów (partyjnych),jak kościół swoich świętych. Tworzą z nich "relikwie" i zarabiają na "odpustach". Średniowiecze nie "wyszło" z mody (staruszkom partyjnym). Nie mogą nauczyć "historii" w szkole, tylko się wygłupiają "czynami" (oszołomy). Kiedy będą wiwatować nad szczątkami "smoleńskimi". Rozkopują groby i naruszają spokój zmarłych (matołki), dla swojej "kasy" (nieudacznicy). Mądre państwo tak nie postępuje (nie ośmieszać się na cały świat).
  • ~Zepp
    (2018-09-30 18:25)
    Tylko zmarli wracają do Wolski?
  • ~...rzekotka...
    (2018-09-30 18:35)
    ....do min.gowina aby usprawnic działania bbn i min.solocha należy na wyzszych uczelniach utworzyć kierunki trupografia i trupologia stosowana..
  • ~123 smutas
    (2018-09-30 17:49)
    Przeklinać można władze komunistyczne , że dopiero teraz można z honorami pochować tego zasłużonego żołnierza wraz z jego żoną . I ci zasr....ni komuniści mieli czelność nazywać się Polakami . Wstyd i hańba dla nich , niech ich piekło pochłonie na ZAWSZE
  • ~thomsen
    (2018-10-02 11:00)
    chwała Bochaterowi
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-01 11:44)
    Adm;;; UNRUGA RÓWNY BYŁ FACET nie CHCIAŁ SŁYSZEĆ o SZWAB GIEBELSACH i JĘZYKA też się WYRZEKŁ GIEBELSOWSKIEGO
  • ~MT
    (2018-09-30 19:29)
    Czekam na wpisy lewacko-narodowych trolli ze sprowadzili do polski Niemca.