Prof. Andrzej Kunert: Katyń był największym kłamstwem Europy XX wieku

| Aktualizacja:

Katyń był największym kłamstwem Europy XX wieku - uważa profesor Andrzej Kunert, gość radiowej "Jedynki". "Katyń w niesłychanie wyrazisty sposób pokazuje, że niestety, można w imię wielkich interesów poświęcać prawdę" - dodał sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa.

wróć do artykułu
  • ~Chrystianizacja Polaków trwa
    (2015-04-03 09:42)
    Nie chrzań profesorze. Największym kłamstwem od ponad 2 tys. lat jest zmartwychwstanie po śmierci. Wierzą w nie nie tylko katolicy. Starożytni też. I w imię tej bujdy Polska płaci 15 mld zł na utrzymanie czarnej mafii. A oddano im wiele miliardów PLN majątku narodowego. Coś o świętym biznesie obłudnej czarnej mafii cicho sza. Katyń to epizod w historii polsko-rosyjskiej. A skoro była to tajemnica Poliszynela - to na czym ma to największe kłamstwo polegać? Rośnie nowe kłamstwo - święty J.P.II - gość bez skazy. Na tym jadzie KC EPiskopat i np. oszust T. Rydzyk i jego otumaniony lud.
  • ~sklave
    (2015-04-03 10:17)
    Katyń jakiż to był symbol, jaka to była świętość dla narodu, dla mnie. Co dziś z tego symbolu - świętości pozostało? Jeszcze nie tak dawno setki tysięcy ba miliony pamięć ofiar jednego i drugiego Katynia czciło. Ilu dziś pozostało? Ilu będzie za lat parę? Kiedyś za mówienie prawdy o Katyniu byłem szykanowany. Dziś na słowo Katyń ataków furii dostaję. Tak, tak panowie Komorowski, Macierewicz, Kaczyński, Tusk, kardynale Dziwisz to dzięki wam. I nie dziw się kardynale że sami starcy tak z przyzwyczajenia przychodzą na te marsze.
    Więcej na sklave.galeria
  • ~pol anka
    (2015-04-03 16:20)
    ludziska wczoraj wieczorem profesor doczytał się o zatajeniu przez Brytyjczyków informacji o Katyniu i po przeżytym szoku jest pod opieką psychologów policyjnych. Panie psorze Pan usiądzie, bo to co powiem może Pana zwalić z nóg -- o zbrodni wiedzieli wszyscy, chłopaki z Rządu Londyńskiego,, Amerykanie, Anglicy, Niemcy, Rosjanie, tylko Wy historycy przez te lata do 1989 roku nic nie wiedzieliście, animrumru
  • ~Mirfa
    (2015-04-03 20:48)
    Tak to wygladało przez półwieku...
  • ~ja
    (2015-04-03 22:02)
    Dla równowagi, obóz w Oświęcimiu wyzwoli Ukraińcy, a Polacy na Wołyniu wymordowali się sami (5 do 10 razy więcej niż w Katyniu). Z 6 mln. zamordowanych podczas II WŚ Polaków ponad 90% to zasługa Niemców, reszta to Ukraińcy i Rosjanie.
  • ~mister wygnany
    (2015-04-04 06:50)
    POLSKIE WLADZE CZERWONE TEŻ TO UKRYWALY PZPR TERAZ SLD , ZA MOWIENIE O KATYNIU ROZSTRZELIWANO LUB TORTURY W WIEZIENIACH .
    NA FORACH DUZO SOWIETÓW SEPERATYSTOW.
  • ~EWA
    (2015-04-04 08:19)
    otumanieni to my bylismy przez caly swiat - ja z domu AK-owcow i moje siostry wiedzialysmy od dziecka co to sowieci i brytyjczycy, amerykanie, Niemcy i jak ginela prawie cala inteligencja Polska po i przed II-wojna swiatowa.Co to Katyn, Ostaszkowo, Syberia itd, itd
    Jest to zblizone do ludobojstwa jakie trwa dzisiaj tylko, ze kolej na Muzulmanow i w wiekszych wymiarach - nie na narodowsc Polska!!!

    a potem bedziecie pytac wy pseudo historycy
    a kto to Muzulmanie - i ze tego tez nie bylo! swiaat nie wynalazl mianowicie zadnego sposobu na reperacje korupcji i zwyrodnienia!!! swiat nadal morduje ludzi i udaje, ze nic sie nie dzieje - potem wynajduje powody, wytlumaczenia swoich niecywilizowanych zachowan! - bo przeciez my silniejsi to dawaj gdziej musimy zarobic i poprawic gospodarki - no to u innych zuzyc bron - inaczej bezuzyteczna - prosze bardzo!!!
    pelni jadu mordujemy innych - ale dzisiaj! i wymyslamy bajki aby ktokolwiek chcial chwycic za bron i w imie boga, a moze i koloru skory mordowal za was politycy bez wstydu!!! Wesolych Swiat - jesli mozecie wogole miec i czuc radosc!!!
  • ~WSKAZÓWKI I WYTYCZNE
    (2015-04-04 08:24)
    NA DOWÓD TEGO ŻE P.R.L. BYŁ KOMUNIZM BO ZAWSZE OBCHODZONO ROCZNICĘ REWOLUCJI PAŻDZIERNIKOWEJ . WYSTAWY SKLEPOWE DEKOROWANO NA CZERWONO I TAM BYŁ PORTRET TOWARZYSZA LENINA. A WAŻNIEJSI SEKRETARZE JECHALI DO MOSKWY PO WSKAZÓWKI I WYTYCZNE
  • ~hanka
    (2015-04-04 15:41)
    co powiedza mlode pokolenia o "naukowcach " z IPN,zastanow sie profesorze...
  • ~slowianka
    (2015-04-04 15:43)
    25- lat obrocone i obdarte Polskie spoleczenstwo z godnosci dumy a dla was pogarda.
  • ~~Re~Chrisianizacja Polakow trwa
    (2015-04-04 17:09)
    No i glupkow takich jak ty tez wychodzi wiecej.
  • ~niekłam
    (2015-04-04 22:26)
    1 Wołyń = 10 x Katyń
  • ~PL
    (2015-04-05 09:08)
    Wołyń jest największym kłamstwem Polski XXI wieku - uważa większość Polaków. Wołyń w niesłychanie wyrazisty sposób pokazuje, że niestety, można w imię brudnych interesów poświęcać prawdę.
  • ~wacuś
    (2015-04-11 07:01)
    Kunercie, profesorze od siedmiu boleści, wiesz co to jest Wołyń i rzezie ukraińskie Wiesz. Ale nie powiesz, bo chwalić banderowców teraz jest poprawnością. "Profesorze"?
  • Sanna Marin

    Najmłodsza premier świata, wychowana przez parę jednopłciową. Kim jest Sanna Marin?

  • Miejsce zbrodni w Ząbkowicach Śląskich

    18-latek ujawnił, dlaczego zamordował rodziców i brata. Trafił na trzy miesiące do aresztu [WIDEO]

  • Czeska policja

    Strzelanina w szpitalu w Ostrawie. Sprawca strzelił sobie w głowę [WIDEO]

Zobacz więcej