Szydło w rocznicę pogromu kieleckiego: Nie ma w Polsce miejsca na rasizm

| Aktualizacja:

Nie ma w Polsce przyzwolenia na piętnowanie ze względu na wyznanie ani na rasizm. Przypominanie o zbrodni popełnionej w Kielcach jest naszym moralnym obowiązkiem i ważnym ogniwem dzieła pojednania – napisała premier Beata Szydło w liście do uczestników obchodów 70. rocznicy pogromu kieleckiego.

wróć do artykułu
  • ~slazak
    (2016-07-03 15:58)
    zadnych komentarzy, gdzie podzialy sie PISowskie trole?
  • ~Fruzia
    (2016-07-03 16:01)
    wierutne kłamstwo...Zydzi to sekta i popełnili zbiorowe samobójtwo tak jak w Jedwabnem...a tak naprawdę to wina Tuska...
  • ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ
    (2016-07-03 16:22)
    "Nie ma w Polsce miejsca na rasizm" łże Szydło! Wystarczy włączyć media pewnego toruńskiego "biznesmena", przed którym pełza cały PiS, i posłuchać co ten zakonnik mówi o zydach!
  • ~mirek
    (2016-07-03 16:29)
    a pedal winnicki i jego narodowe Szambo rasistowskie nie jest przypadkiem w koalicji z piSSowskimi oszustami
  • ~JP
    (2016-07-03 16:40)
    pissuarski blazen znowu zarty opowiada a ciemny lud wierzy
  • ~Bibilijny
    (2016-07-03 16:51)
    Co ten Putin znowu narozrabiał ?
  • ~#
    (2016-07-03 17:27)
    Nie ma też miejsca w Polsce na agenturę. To agentura wykreowała prowokację, a kielecki pogrom stał się sposobem na odwrócenie uwagi Zachodu od falszerstwa referendum ludowego w 1946. Przyprawienie Polsce „antysemickiej gęby” było przykrywką planów fałszerstwa wyborów w 1947 roku.
  • ~realista
    (2016-07-03 18:46)
    Ona myśli że jak dzisiaj mówi to a jutro dokładnie odwrotnie to jest wiarygodna? Nie doś że kukła to jeszcze zakłamana
  • ~Kac
    (2016-07-03 18:48)
    Czy rasizmem według tej kobiety jest domaganie się sprawiedliwości dla banderowskich oprawców za wymordowanie Polaków. Zapewne tak bo sprzedajny styropian robi wszystko aby ta zbrodnia nie była za ludobójstwo. Znowu nie trafiliśmy z wyborem, ci ludzie nie wiele wspólnego mają z Polską, a patriotyzmu używają do wycierania sobie ust.
  • ~Krystyna z Zagorza
    (2016-07-03 18:48)
    przepraszam, czy ja jeszcze moge powiedziec , ze mam Rasowego psa jamnika ? czy teoria Darwina jest wykreslona z naukowego empiryzmu, ze jednak i pojecie rasy w odniesieniu do ludzi jest nieadekwatne ?
  • ~T.J
    (2016-07-03 18:55)
    Jak nie ma miejsca na rasizm jak Kaczynski nawet swój naród dzieli na ludzi gorszego sortu to tym bardziej nienawidzi ludzi innej nacji Takie glupie gadanie politykow a od nich wszystko się zaczyna
  • ~c-historyk
    (2016-07-03 19:26)
    I jak to baba ze wsi małopolskiej nadaje się w Kielcach stonkę zbierać. Brawo pani broszkowa, a gdzie gumiaki?
  • ~czarna zmora
    (2016-07-03 19:57)
    Jestem bialy i to nie moja wina ze nazywaja mnie rasista.
  • ~Tarantula
    (2016-07-04 15:35)
    A już się obawiałem (bezpodstawnie !), że ten rząd zapomni i pominie straszliwą zbrodnię kielecką. Przecież udowodniono dawno temu, że była to prowokacja ubecka. Nic z tego, p, Szewach Weiss czuwa.

Może zainteresować Cię też:

  • Łukasz Piebiak

    Onet: Prawa ręka Ziobry stoi za hejtem wobec sędziów. Lewica zawiadamia prokuraturę ws. działań Piebiaka

  • Prezydent Andrzej Duda

    Prezydent podpisał nowelizację prawa oświatowego. Zwiększy ona wpływ MON na klasy mundurowe

  • Abp Stanisław Gądecki

    Abp Gądecki: Popiełuszkę najpierw zniesławiano, potem wrzucono do Wisły. Podobnie dzieje się teraz z abp. Jędraszewskim

Zobacz więcej