Szydło w rocznicę pogromu kieleckiego: Nie ma w Polsce miejsca na rasizm

| Aktualizacja:

Nie ma w Polsce przyzwolenia na piętnowanie ze względu na wyznanie ani na rasizm. Przypominanie o zbrodni popełnionej w Kielcach jest naszym moralnym obowiązkiem i ważnym ogniwem dzieła pojednania – napisała premier Beata Szydło w liście do uczestników obchodów 70. rocznicy pogromu kieleckiego.

wróć do artykułu
  • ~Fruzia
    (2016-07-03 16:01)
    wierutne kłamstwo...Zydzi to sekta i popełnili zbiorowe samobójtwo tak jak w Jedwabnem...a tak naprawdę to wina Tuska...
  • ~#
    (2016-07-03 17:27)
    Nie ma też miejsca w Polsce na agenturę. To agentura wykreowała prowokację, a kielecki pogrom stał się sposobem na odwrócenie uwagi Zachodu od falszerstwa referendum ludowego w 1946. Przyprawienie Polsce „antysemickiej gęby” było przykrywką planów fałszerstwa wyborów w 1947 roku.
  • ~slazak
    (2016-07-03 15:58)
    zadnych komentarzy, gdzie podzialy sie PISowskie trole?
  • ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ
    (2016-07-03 16:22)
    "Nie ma w Polsce miejsca na rasizm" łże Szydło! Wystarczy włączyć media pewnego toruńskiego "biznesmena", przed którym pełza cały PiS, i posłuchać co ten zakonnik mówi o zydach!
  • ~mirek
    (2016-07-03 16:29)
    a pedal winnicki i jego narodowe Szambo rasistowskie nie jest przypadkiem w koalicji z piSSowskimi oszustami
  • ~T.J
    (2016-07-03 18:55)
    Jak nie ma miejsca na rasizm jak Kaczynski nawet swój naród dzieli na ludzi gorszego sortu to tym bardziej nienawidzi ludzi innej nacji Takie glupie gadanie politykow a od nich wszystko się zaczyna
  • ~JP
    (2016-07-03 16:40)
    pissuarski blazen znowu zarty opowiada a ciemny lud wierzy
  • ~Krystyna z Zagorza
    (2016-07-03 18:48)
    przepraszam, czy ja jeszcze moge powiedziec , ze mam Rasowego psa jamnika ? czy teoria Darwina jest wykreslona z naukowego empiryzmu, ze jednak i pojecie rasy w odniesieniu do ludzi jest nieadekwatne ?
  • ~c-historyk
    (2016-07-03 19:26)
    I jak to baba ze wsi małopolskiej nadaje się w Kielcach stonkę zbierać. Brawo pani broszkowa, a gdzie gumiaki?
  • ~Kac
    (2016-07-03 18:48)
    Czy rasizmem według tej kobiety jest domaganie się sprawiedliwości dla banderowskich oprawców za wymordowanie Polaków. Zapewne tak bo sprzedajny styropian robi wszystko aby ta zbrodnia nie była za ludobójstwo. Znowu nie trafiliśmy z wyborem, ci ludzie nie wiele wspólnego mają z Polską, a patriotyzmu używają do wycierania sobie ust.
  • ~czarna zmora
    (2016-07-03 19:57)
    Jestem bialy i to nie moja wina ze nazywaja mnie rasista.
  • ~Bibilijny
    (2016-07-03 16:51)
    Co ten Putin znowu narozrabiał ?
  • ~realista
    (2016-07-03 18:46)
    Ona myśli że jak dzisiaj mówi to a jutro dokładnie odwrotnie to jest wiarygodna? Nie doś że kukła to jeszcze zakłamana
  • ~Tarantula
    (2016-07-04 15:35)
    A już się obawiałem (bezpodstawnie !), że ten rząd zapomni i pominie straszliwą zbrodnię kielecką. Przecież udowodniono dawno temu, że była to prowokacja ubecka. Nic z tego, p, Szewach Weiss czuwa.

Może zainteresować Cię też:

  • Herbert Diess i Volkswagen ID. ROOMZZ

    Volkswagen wprowadzi 22 mln aut elektrycznych i inwestuje miliardy. Produkcja ruszy w Polsce

  • Angela Merkel i Donald Trump

    Berlin sfrustrowany, bo Waszyngton bezwzględnie realizuje swe interesy. A w tle Polska... [FELIETON]

  • Kamil Durczok

    Kolejna afera Durczoka? TVP Info: Była żona dziennikarza twierdzi, że sfałszował jej podpis na wekslu

Zobacz więcej