Cenckiewicz: Dzieci Kiszczaka niszczyły akta tajnych służb i LWP. Chodzi o lata 1990-2009

Stwierdzono przypadki niszczenia akt w archiwach wojskowych w Gdyni, Nowym Dworze Mazowieckim i Rembertowie w latach 1990-2009 - podało Wojskowe Biuro Historyczne. W latach 2000-2009 niszczono akta organów bezpieczeństwa państwa, mimo ustawy o IPN. Sprawa trafiła do prokuratury i pionu śledczego IPN.

wróć do artykułu
  • ~burłak
    (2018-07-30 19:56)
    Cenckiewicz a paszoł ty von
  • ~pacholku
    (2018-07-29 08:47)
    alez to m---da ze to ziemia jeszcze nosi fuj
  • ~bylo minelo
    (2018-07-26 19:53)
    Po powstaniu NRFu zapytano kanclerza Adenauera kiedy pozamyka wszystkich czlonkow NSDAP? odpowiedz: a z kim mam rzadzic????
  • ~mm
    (2018-07-25 14:07)
    Cenckiewicz...ach te okularki i fryzura ala H.H. Jeden kierunek myślenia + zajadłość...dyżurny owczarek dobrej zmiany
  • ~wigraszek
    (2018-07-25 13:59)
    A wnuki dzierżyńskiego zeżarły lody na środku ulicy!
  • ~Cukerman
    (2018-07-23 17:49)
    Popatrzcie ilu ludzi powiesił ten wasz pejscki system po wałęsie KILKUDZIESIĘCIU dać wam link ilu i jakie nazwiska ? Lista wisielcy ciągle otwarta nie wygodnych wieszają dalej lub robią wypadki i Panu Dudzie i Pani Szydło a nie udało im się
  • ~Warszawiak
    (2018-07-12 12:28)
    Cenckiewicz ,a twoje opluwanie bohaterów to nie zbrodnia społeczna ? -chodzi o cyniczne nagonki na pana prezydenta Lecha Wałęsę i "zacieranie" zachowania Kaczyńskiego w stanie wojennym.Popatrz w lustro miernoto kacza.
  • ~Janusz W.
    (2018-07-11 11:04)
    matko buska czartoryska... co ten facet bierze ?
  • ~kiszczotaka toaletowa
    (2018-07-08 20:17)
    niech odkopia zdrajce i ruskiego slugusa, powiesza, moze cos to da, watpie a moze? nawet tego textu to zdradzieckie r u s k i e g ooo w no nie jest warte a jego dzieci zeby tych genow w polsce nie rozprzestrzeniac powwini mieszkac w swoim wlasnym kraju, razem z dziadkiem putlerem i pradziadkiem stalinem, polakami oni nie sa, i polskich genow nie maja
  • ~Cynik
    (2018-07-06 21:47)
    A co robił dziadziuś tego Pana?
  • ~Pajac
    (2018-07-06 02:29)
    a co wtedy robił szef MSW kolega Kaczyńskiego Pałubicki, czy Macierewicz? nie przypilnowali? to może powinni siedzieć za niedopełnienie obowiązków?
  • ~Ryfa
    (2018-07-05 17:59)
    IPN znalazł w tajnej skrytce u Kiszczaka dokumenty na Wałęsę które natychmiast opublikował oraz dużą ilość „nic nie wartych śmieci” i szpargałów które zamiast oddać wdowie natychmiast w IPNie zostały zniszczone. I właśnie za zniszczenie tych "nic nie wartych śmieci" pójdziesz po wyborach Cenckiewicz siedzieć.
  • ~mario
    (2018-07-05 12:53)
    Nieszczęścia wzięły się stąd, że w PRL=u produkowano złe, pękające prezerwatywy.Teraz mamy wysyp polityków którzy prawdę mówią tylko wówczas kiedy muszą powiedzieć jak się nazywają gdy odbierają wysokie nagrody, za właściwe paplanie poleceń prezesa i rydzyka,
  • ~matem
    (2018-07-05 12:46)
    A Cenckiewicz nie jest dzieckiem Kiszczaka?
  • ~Don Carlos
    (2018-07-05 06:50)
    Gostek ty też jesteś wnuczkiem wielkiej rodziny UBeskitanu.
  • ~miras
    (2018-07-03 18:47)
    a jakie akta niszczył oszołom Maciarenko? a jakie tzw. TW Balbina Jarozbaw?
  • ~rybak
    (2018-07-02 09:53)
    A może Cenckiewicz wyjaśni gdzie się podziały prawdziwe akta braci I RODZICÓW KACZYŃSKICH?
  • ~krakus
    (2018-07-02 09:50)
    Dzieci Kiszczaka nie tylko niszczyły akta lecz też spłodziły Cenckiewicza.
  • ~leo
    (2018-07-01 00:12)
    cenzor czemu usuwasz wpisy----- niech cenckiewicz napisze o swojej rodzince jak to mówi przysłowie----- Czym skorupka za młodu nasiąknie ----- a co tam u dziadka SB-ka wszystko w porządku papiery wyczyszczone
  • ~HenZing