Cenckiewicz: Dzieci Kiszczaka niszczyły akta tajnych służb i LWP. Chodzi o lata 1990-2009

Stwierdzono przypadki niszczenia akt w archiwach wojskowych w Gdyni, Nowym Dworze Mazowieckim i Rembertowie w latach 1990-2009 - podało Wojskowe Biuro Historyczne. W latach 2000-2009 niszczono akta organów bezpieczeństwa państwa, mimo ustawy o IPN. Sprawa trafiła do prokuratury i pionu śledczego IPN.

wróć do artykułu
  • ~jasnowidz czy historyk
    (2018-06-23 11:46)
    Pan Cenckiewicz zakończył sprawy "Bolka " i wziął się za dzieci Kiszczaka .Ciekawi mnie , czy ma dowody i co mają do powiedzenia "dzieci " i rodzina Kiszczaka. A Wałęsa , eksperci i grafolodzy , zdaje sie poddali w wątpliwość autentyczność dokumentów, którymi wymachiwał pan Cenckiewicz ?
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-06-23 11:58)
    Rembertów to nie ejst miasto a dzielnica wnuku SB-ka i działacza KPP
  • ~czi
    (2018-06-23 12:09)
    Nikt się nie interesował , to wywalili. Kto trzyma smieci w domu.
  • ~Tonia
    (2018-06-23 12:13)
    Polskie pacholki Zwiazku Radzieckiego baly sie wiec niszczyly te akta..
  • ~syl
    (2018-06-23 12:22)
    Tonia pachołek pisu.
  • ~Es
    (2018-06-23 12:27)
    Histrorii nie da się poprawić...było minęło...i po co grzebać...
  • ~pisowskie kłamstwa
    (2018-06-23 12:38)
    ujawnić teczki wolganga, jego żony, kartoflanych bliźniaków, piotrowicza i całej kulsonskiej bandy....
  • ~superesbek
    (2018-06-23 12:56)
    wnuk esbeka oskarża dzieci Kiszczaka, że odebrały mu przyjemność grzebania w śmietniku i poważnych studiów o historii Polski, taka to historia
  • ~dm1
    (2018-06-23 12:56)
    Czesław Kiszczak WYZNAJE: Niszczyłem teczki polityków, aktorów. Widzę ich w telewizji, jak na mnie plują! Źródło wywiad w SE 2014-12-19
  • ~Zepp
    (2018-06-23 13:03)
    Biedny Cencuś! I czym on się teraz zajmie?
  • ~zx
    (2018-06-23 13:08)
    Acha teraz esbek PiSu Cenckiewicz musi tylko udowodnić że za rzadów AWS i kaczora/2005-2007/ nie niszczono nic
  • ~rocznik1945
    (2018-06-23 14:19)
    "Wiadomości" zwróciły uwagę, że "ostatnie akta zniszczono, gdy ministrem obrony narodowej był Bogdan Klich - rękami tego psychiatry posadzonym na stołku ministra Obrony Narodowej zlikwidowano niemal do zera polską armię, a marynarkę wojenną całkiem do zera! Pozostał jedynie niewielki korpusik ekspedycyjny i kompania honorowa z paroma konikami i orkiestrą. Realna liczebnoość WP wynosiła ok. 30 tys. żołnierzy! To jest dużo mniej niż w Księstwie Warszawskim! Oczywiście za likwidacją armii, z braku zamówień zaczął się szybko chylić ku upadkowi polski przemysł zbrojeniowy. Wg słów Tuska Polskę miały bronić Wehrmacht, Kriegsmarine i Luftawaffe, zatem polskie siły zbrojne miały być niepotrzebne. Po co zatem jakieś tam dokumenty ich dotyczące? Uważam, że "osiągnięcia" koalicji PO-PSL (zapomina się o roli tego drugiego!!!) w dziedzinie obronności państwa są najlepszym dowodem, iż PO to żadna partia polityczna, ale ostentacyjna, niemiecka agetura wpływu! Oni nawet tego nie kryją i co i raz odbywają spotkania w niemieckiej ambasadzie!
  • ~gajowy
    (2018-06-23 14:29)
    Instytut Zawłaszczania Pamięci Narodowej - czy jak się tam oni nazywają?
  • ~lon
    (2018-06-23 14:54)
    A ten Pan nie płacze nad zniszczonymi przez Kiszczaka aktami agentury kościelnej ?
  • ~Surmacz
    (2018-06-23 15:04)
    No to Amerykę odkryli... "cza było Psy zobaczyć" i byście mieli w pigułce jak funkcjonowały służby tamtych lat...A mając takich specjalistów w polityce jak Jojo i reszta zaplecza Jarosława "czyścili" co tylko się da by w ręce oszołomów, od pisania historii na nowo, nic nie wpadło...
  • ~Weteran
    (2018-06-23 15:41)
    Było ściśle tajne i tak miało pozostać.
  • ~ ewa
    (2018-06-23 15:52)
    pokolenie esb niszczylo teczki
  • ~Franz Maurer
    (2018-06-23 16:10)
    to chyba jasne i oczywiste ( teza w tytule ) i czym się tu podniecać ??? nawet nie przeczytałem wypocin biedaka... tytuł mi wystarczył...
  • ~T
    (2018-06-23 16:40)
    Rzeczywiście ważny temat, zeby Polakom żyło sie dostatnio i lepiej.Jak juz bierze niemałe pieniadze za te pseudobadania, to niech sie lepiej zajmie otoczeniem swojego byłego pryncypała.Tam sie od rosyjskich służb aż roi!
  • ~Kloaka
    (2018-06-23 16:51)
    Po prostu Polska to kloaka swiata.

Może zainteresować Cię też:

  • Rak jelita

    Możesz zmniejszyć ryzyko raka jelita grubego. Sięgnij po te produkty

  • Zestawy Patriot produkowane przez Raytheon

    Modernizacja armii zamieciona pod dywan. Farsa z zakupem śmigłowców to niejedyny problem wojska

  • Idea Bank

    Biznesy Czarneckiego. Psujące się kredyty, nietrafione inwestycje

Zobacz więcej