Dziennikarze odnaleźli nieznane dokumenty Kiszczaka m.in o Wałęsie. Były prezydent: Bezpieka robiła wszystko, żeby mnie zohydzić społeczeństwu

| Aktualizacja:

Z moim charakterem szantaż by się im nie udał - tak Wałęsa odpowiedział na pytanie, czy jakoby znaleziony w Stanford list gen. Kiszczaka z 1993 roku dowodzi podejmowanych podczas jego prezydentury prób szantażu.

wróć do artykułu
  • ~tttt.
    (2019-01-14 19:53)
    Wspolczuje calej rodzinie Pawla Adamowicza.Jednak to Lech Walesa nie dawno namawial do nienawisci.Mowil ze PIS bedzie wyskakiwal przez okna a on przyjedzie z pistoletem do Warszawy.Tym czlowiekiem pkwinien sie zajac minister Ziobro.
  • ~Zbigniew
    (2019-01-13 14:43)
    Bolek lezysz. Jak Wachowkiego przycisną ws gotówki która zniknęla z konta na które wplacały rózne instytucje - to on cie UTOPI w NOCNIKU. To już tylko kwestia czasu. Masz wieprzu do wyboru - skok pod pociąg, sznur, albo przymusowe uczestnictwo w programie cela +. Tu już sie ****** nie wymigasz.
  • ~Kto na to pozwala.
    (2019-01-01 10:50)
    Za zdradę to chyba rozstrzeliwano, coś tak kojarzę.
  • ~ edea
    (2019-01-01 10:43)
    oto chlopek z popowa spasl sie jak wieprz
  • ~tttt.
    (2018-12-31 13:28)
    Co na temat walesy moze byc nieznane? Chyba tylko to ze nie pracowal w stoczni przed strajkami od 1976 roku i esbecy przywiezli go motorowka.Ale wysoko postawieni solidarnosciowcy jak sami mowia o tym wiedzieli.
  • ~ZWZ AK
    (2018-12-26 17:13)
    W TEJ PRASIE PISZĄ O OSOBIE KTÓRA NIC NIE ZNACZY PO CO
  • ~wonzpisem
    (2018-12-24 15:17)
    widzisz bolek, a teraz kopią cię swoi. a to boli bardziej.
  • ~jestem czysty jak woda w szambie.
    (2018-12-23 12:32)
    Przestan facet pajacowac...i tak POchowaja cie jako Bolek.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921
    (2018-12-22 13:22)
    BYLO W TV POKAZANE JAK BOLEK ROZMAWIA NA KORYTARZU Z MACIAREWICZEM ZEBY NIE UJAWNIAC JEGO TECZKI.ODPOWIEDZ BYLA KRUTKA NARUD MUSI ZNAC PRAWDE TO ZA DALEKO ZASZLO.BOLEK ODSZEDL JAK NIE PYSZNY.TERAZ TO MOZESZ SKOCZYC PANU MAJSTROWI NA PUKIEL.PRAWDA ZAWSZE SIE OBRONI I WYJDZIE BO TECZKI SO POROSYLANE PO SWIECIE.JDO SWIETA A BOLEK JUZ NIE PAMIETA.BO GO KONSTYTUCJA UWIERA I SZUKA FRAJERA.BLOGOSLAWIONY JERZY POPIOLUSZKO NIECH CI SIE PRZYSNI MOZE ZMODRZEJESZ.
  • ~tttt.
    (2018-12-21 12:23)
    Bolek ma wielkie braki pod sufitem.
  • ~ adam
    (2018-12-20 12:35)
    i ta ohyda sie jeszcze brukowce zajmuja ? agent i tyle
  • ~buc
    (2018-12-20 07:15)
    lepiej spac u mamy ,wtedy nie masz klopotow.no trzeba miec ojca ,ktoryprowadzil dzialalnosc w obronie socjlistycznego panstwa
  • ~edek
    (2018-12-19 21:06)
    Po co z tym wieprzem nieczystym cokolwiek dyskutowac/Jak cie zlapia za reke podczas kradziezy mow ze to nie twoja reka-koniec cytatu z annalow SB .Jak pouczali TW co maja mowic.I ten szpicel powtarza to do upadlego.Kogo on w tej chwili obchodzi??
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-12-19 17:51)
    Bolek to prawdziwy POlszewik się robi z tymi AKTA dodatkowynmi a ile tych AKT POszło z DYMEM przez BOLKÓW POlszewikow RESORTOWYCH
  • ~gorszy sort
    (2018-12-19 16:17)
    Strasznie zdolne te żurnalisty, będą jeszcze przez najbliższe pół wieku "CÓS" znajdować
  • ~tttt.
    (2018-12-18 15:54)
    Na bolka szkoda czasu i slow.
  • ~Looop
    (2018-12-18 12:59)
    Ludzieeee! Dosyć! zaczynam późne śniadanie a tu znomu facjata kabla na pierwszej stronie. Gość jest godny pożałowania, przestańcie sie tak pastwić! Znienawidzony przez naród oszust i kabel ma na sumieniu wiele krzywd, ale przestańcie drenować chorego umysłowo starca z demensją!
  • ~tttt.
    (2018-12-18 06:56)
    Bolek nalezy do grona medrcow polskich.Ha ha ha!!!
  • ~ adam
    (2018-12-17 13:30)
    to po cos podpisal lojalke ? agent sie zali1
  • ~Bulba