Szwajcarska gazeta odmówiła publikacji polemiki polskiego ambasadora. Chodzi o Holokaust

| Aktualizacja:

Ambasada RP w Szwajcarii zamieściła na swej stronie internetowej pełny tekst polemiki ambasadora Jakuba Kumocha z artykułem „Neue Zuercher Zeitung” na temat Holokaustu, informując „z przykrością i oburzeniem”, że gazeta odmówiła zamieszczenia tej polemiki.

wróć do artykułu
  • ~gaga1
    (2018-12-20 14:52)
    Rzeczywiscie, wiedza o tym czym byla II Wojna Swiatowa w Europie Srodkowej i Wschodniej jest bardzo niska. Nie bede wnikac dlaczego-zostawiam to historykom i politologom. Kiedy mowilam ze mama chodzila na tajne komplety poniewaz szkoly byly pozamykane to mi nie wierzono (we Francji i Belgii byly czynne). Po wyswietleniu filmu "Pianista" pytano mnie czy to tak naprawde wygladalo! Wiele pracy i pedagogiki przed historykami. A wszyscy politycy niech sie z dala od tego tematu trzymaja!
  • ~Lilu
    (2018-12-20 14:50)
    Jak widać bardzo "obiektywna" ta gazeta. Media już prawie kompletnie nie realizują misji, dla której powstały. Swoją drogą prawdziwa platforma kulturalnej wymiany opinii, a jaka neutralna
  • ~Mirek1
    (2018-12-20 14:32)
    Szwajacaria pralnia nazistowskich lupow .
  • ~Wieloryb
    (2018-12-20 14:19)
    Dajcie se już spokój z waszą wojną,żygać się chce ,to już teraz inne pokolenie!
  • ~Ajrnek
    (2018-12-20 14:05)
    Niemiec zabijal, a zlote zeby deponował u Szajcara.
  • ~Batko
    (2018-12-20 13:21)
    Każdy Kraj ,plus UE pokazuję.Że Polska to Wasal -Niewolnik TS.UE. A to znaczy ,że Nie Warto Polski i Polaków Szanować. Za czasów Carskich w Polsce był NAMIESTNIK-Włodarz ,,z ramienia" Cara. A Dziś takim Namiestnikiem-Zarządcą z Ramienia TS.UE vel Brukseli ,vel Berlina jest tzw. ,,premier" M. M.
  • ~z KAczyńskich lubiłem tylko Bgusława
    (2018-12-20 12:20)
    Oczywiście pan ambasador ma rację. Ale to tylko pokazuje jak pod rządami pisowców upadła polska wiarygodnośc i reputacja naszego kraju. Skoro w takiej sprawie cywilizowany(oj bardzo,znam ten kraj z autopsji) kraj ma w d... co powiedział ambasador wolskiej Bulandy. Oto do czego doprowadziliście ,pisowscy nieudacznicy.Jestesmy traktowani na arenie międzynarodowej gorzej niż jak jacyś Kurdowie (największy naród bez własnego kraju)
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,,........,,,,,..
    (2018-12-20 11:21)
    Szwajcarzy, to też Niemcy. Jak im powiedzieć,że język , który używają , to język morderców?
  • ~#Daro
    (2018-12-20 11:07)
    No to może bardziej obrazowo: Niemiec zabijał, Szwajcar wyrywał złote zęby.
  • ~Bulba
    (2018-12-20 10:32)
    Historyk i politolog? Totalny bezmózg bez honoru i elementarnej wiedzy!
  • ~Calder
    (2018-12-20 10:13)
    Jasne. Polacy są winni. Francuzi, którzy po tygodniu wywiesili białe flagi nad Paryżem a potem kolaborowali z Niemcami (Vichy) są w porządku. Szwajcarzy, którzy zawsze umywali ręce nie mają sobie nic do zarzucenia. Niemcy ? Jacy Niemcy. Nie było żadnych Niemców w latch 40-ych XX wieku.Byli jacyś mityczni Naziści. Tylko gdzie jest to państwo i jak się nazywa ? Nazizia ?
  • Policja

    Za ten manewr stracisz prawo jazdy. "Kierowcy często robią to bezwiednie i zapominają"

  • Tusk Donald

    Tusk został szefem EPL. Morawiecki: To jakaś nowa funkcja w tym naszym eurokratycznym grajdołku

  • System Patriot

    Patrioty znów ratują realizację budżetu MON. Inne programy zbrojeniowe się opóźniają

Zobacz więcej