Szwajcarska gazeta odmówiła publikacji polemiki polskiego ambasadora. Chodzi o Holokaust

| Aktualizacja:

Ambasada RP w Szwajcarii zamieściła na swej stronie internetowej pełny tekst polemiki ambasadora Jakuba Kumocha z artykułem „Neue Zuercher Zeitung” na temat Holokaustu, informując „z przykrością i oburzeniem”, że gazeta odmówiła zamieszczenia tej polemiki.

wróć do artykułu
  • ~Calder
    (2018-12-20 10:13)
    Jasne. Polacy są winni. Francuzi, którzy po tygodniu wywiesili białe flagi nad Paryżem a potem kolaborowali z Niemcami (Vichy) są w porządku. Szwajcarzy, którzy zawsze umywali ręce nie mają sobie nic do zarzucenia. Niemcy ? Jacy Niemcy. Nie było żadnych Niemców w latch 40-ych XX wieku.Byli jacyś mityczni Naziści. Tylko gdzie jest to państwo i jak się nazywa ? Nazizia ?
  • ~Bulba
    (2018-12-20 10:32)
    Historyk i politolog? Totalny bezmózg bez honoru i elementarnej wiedzy!
  • ~#Daro
    (2018-12-20 11:07)
    No to może bardziej obrazowo: Niemiec zabijał, Szwajcar wyrywał złote zęby.
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,,........,,,,,..
    (2018-12-20 11:21)
    Szwajcarzy, to też Niemcy. Jak im powiedzieć,że język , który używają , to język morderców?
  • ~z KAczyńskich lubiłem tylko Bgusława
    (2018-12-20 12:20)
    Oczywiście pan ambasador ma rację. Ale to tylko pokazuje jak pod rządami pisowców upadła polska wiarygodnośc i reputacja naszego kraju. Skoro w takiej sprawie cywilizowany(oj bardzo,znam ten kraj z autopsji) kraj ma w d... co powiedział ambasador wolskiej Bulandy. Oto do czego doprowadziliście ,pisowscy nieudacznicy.Jestesmy traktowani na arenie międzynarodowej gorzej niż jak jacyś Kurdowie (największy naród bez własnego kraju)
  • ~Batko
    (2018-12-20 13:21)
    Każdy Kraj ,plus UE pokazuję.Że Polska to Wasal -Niewolnik TS.UE. A to znaczy ,że Nie Warto Polski i Polaków Szanować. Za czasów Carskich w Polsce był NAMIESTNIK-Włodarz ,,z ramienia" Cara. A Dziś takim Namiestnikiem-Zarządcą z Ramienia TS.UE vel Brukseli ,vel Berlina jest tzw. ,,premier" M. M.
  • ~Ajrnek
    (2018-12-20 14:05)
    Niemiec zabijal, a zlote zeby deponował u Szajcara.
  • ~Wieloryb
    (2018-12-20 14:19)
    Dajcie se już spokój z waszą wojną,żygać się chce ,to już teraz inne pokolenie!
  • ~Mirek1
    (2018-12-20 14:32)
    Szwajacaria pralnia nazistowskich lupow .
  • ~Lilu
    (2018-12-20 14:50)
    Jak widać bardzo "obiektywna" ta gazeta. Media już prawie kompletnie nie realizują misji, dla której powstały. Swoją drogą prawdziwa platforma kulturalnej wymiany opinii, a jaka neutralna
  • ~gaga1
    (2018-12-20 14:52)
    Rzeczywiscie, wiedza o tym czym byla II Wojna Swiatowa w Europie Srodkowej i Wschodniej jest bardzo niska. Nie bede wnikac dlaczego-zostawiam to historykom i politologom. Kiedy mowilam ze mama chodzila na tajne komplety poniewaz szkoly byly pozamykane to mi nie wierzono (we Francji i Belgii byly czynne). Po wyswietleniu filmu "Pianista" pytano mnie czy to tak naprawde wygladalo! Wiele pracy i pedagogiki przed historykami. A wszyscy politycy niech sie z dala od tego tematu trzymaja!
  • ~bzyk
    (2018-12-20 15:11)
    swiss to zwykli złodz...e
  • ~motek
    (2018-12-20 15:41)
    Dla Zachodu Polska jest coraz bardziej śmieszna.
  • ~===
    (2018-12-20 21:26)
    To jest jasny PRZYKLAD jak SWIAT OLEWA pisuarow!!! Historia jest dla historykow.
  • ~Ryszard
    (2018-12-20 21:45)
    skandal!!
  • ~qwerty
    (2018-12-22 01:31)
    Przedsiębiorstwo Holokaust. Zwykłe działania marketingowe.
  • ~nadwrazliwosc
    (2018-12-24 01:07)
    Kto szuka dziury w calym ten ja zawsze znajdzie. Powyzszy temat byl w Polsce zawsze tabu a dla niektorych jest nim ciagle jeszcze. Polska byla zawsze krajem bohaterow, krajem ludzi nieskazitelnych. Kazda informacja o niego dziwych zachowaniach poszczegolnych ludzi burzy od razu protesty. W innych krajach nie ma takiej wrazliwosci na te tematy i stad nieporozumienia. Dla nich pisanie o sobie w samych superlatywach jest niepowazne.
  • ~Der dziennik:
    (2018-12-24 10:05)
    Holocaust? Za szwajcarskie pieniądze!
  • ~dyplomatołki i nieudacznicy
    (2018-12-24 15:07)
    Przez PIS, Polska i Polacy stracili twarz. Nikt nigdy w Europie tak nisko nie upadł w szacunku u innych narodów jak Wolska w ciągu ostatnich trzech lat. Staliśmy się dręczącym natrętem, pryszczem na tyłku, który muszą znosić w imię "wspólnej Europy".
  • ~ngf
    (2018-12-25 18:50)
    szwajcaria to złodziejskie państwo - wykluczyć toto ze społeczności międzynarodowej

Może zainteresować Cię też:

  • Blob

    Ma 720 płci, żyje bez mózgu i uwielbia owsiankę. Oto jedna z najbardziej niezwykłych istot na świecie

  • Jazda na światłach mijania w dzień przez cały rok jest obowiązkowa

    Koniec jazdy na światłach w dzień przez cały rok? Mamy decyzję ministerstwa

  • bank

    Banki oddadzą frankowiczom pieniądze. I poproszą o zwrot

Zobacz więcej