Politolog: Niemiecki dziennikarz ma prawo nie lubić Kaczyńskiego, ale skrajna jednostronność jest niewybaczalna

Niemcom brakuje elementarnej wiedzy na temat Polski - mówi w rozmowie z PAP politolog Jerzy Maćków z uniwersytetu w Ratyzbonie. Ujawniło się to wyraźnie po wyborach do Sejmu i Senatu, kiedy to przez media niemieckie przeszła lawina komentarzy o Polsce – uważa profesor.

wróć do artykułu
  • ~ww
    (2019-11-11 09:30)
    kiedy odniemczom media.
  • ~Palmiry
    (2019-11-07 08:15)
    ..."niemiecki dziennikarz"...nie lubi Polaków...wiadomo co robili ziomkowie w czasie II WŚ
  • ~dodek
    (2019-11-03 14:17)
    A Ja nie nawidze pismaków od Carycy Angeli
  • ~Krzysztof muszka
    (2019-11-02 11:13)
    Takie informowanie o Polakach i Polsce nie jest przypadkowe.Przeważnie autorami tych wypocin i żrodłem informacji śa dziennikarze zatrudnieni w Wybnorczej i Newsweeku,gdzie od stronniczości aż kapie.
  • ~volterssensen
    (2019-11-01 19:43)
    Dziala to w dwie strony bo dla nas Niemcy to europejski patogen zdolny do metodycznych mordow i wszelkich odhumanizowanych potwornosci. Jakims cudem produkuja dobre samochody ale i to powoli staje sie przeszloscia psuja sie te ich cuda bardziej od francuskich czy wloskich
  • ~ale bzdury
    (2019-10-28 20:58)
    Mozna sobie zadac pytanie do ktorej polskiej sorty zapisal sie ten pan politolog. Jesli do zadnej i stara sie byc bezstronny to znaczy, ze nie ma pojecia co sie w Polsce dzieje. Nie wie jak przez 4 lata pracowal sejm, nie wie jak obchodzono sie z trzecia wladza czyli sadownictwem i nie wie jak probuje sie wplywac na kultune i wychowanie dzieci i mlodziezy. Ten pan nie wie rowniez jak wladza flirtuje z Kosciolem i ze skrajna prawica. A moze wie ale to pochwala?
  • ~to tak autorze
    (2019-10-28 20:43)
    "Skrajna jednostronnosc" Kaczynskiego buduje jego autokracje i nowa definicje demokracji.
  • ~leming embargowy
    (2019-10-26 12:45)
    A wiec niech Kaczor Jarek wprowadzi embargo na import niemieckich aut.
  • ~trojan
    (2019-10-26 10:40)
    Zobaczcie co Hiszpanie zrobili ze zwłokami Franco. W tle Wawel.
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-10-26 10:31)
    A , co chcialabym jeszcze dodac, otoz ze Kaczynski rozpoczal w Polsce kampanie nienawisci do Niemcow, np reparacje. I za to maja go Niemcy podziwiac i szanowac? Ludzie , o co wam chodzi?
  • ~Onn
    (2019-10-26 10:27)
    W Niemczech bylo glosno o Polsce, wszystkie gazety, codziennie pisaly, Niemcy byli sytuacja w Polsce zainteresowani, ale to bylo w roku 1980, 81 i w 82 po ogloszeniu stanu wojennego. No i Walesa, z nim Niemcy sympatyzowali, z Polakami w ogole, nie bylo rodziny w Niemczech, ktora by paczki do Polski nie wyslala. Tak wtedy ,pamietam , Niemcow to interesowalo. Teraz o Kaczynskim tez slyszeli, ale kogo on jeszcze interesuje? Malo kogo. Pozatym, Kaczynski sieje nienawisc do Niemcow, reparacje i inne wariacje i za to go maja podziwiac i kochac? HAHA HA HAHAHA HAHA HA HAHAHA HAHA HA HAHAHA
  • ~Hmmm
    (2019-10-26 10:11)
    Od kiedy prezes jest slowianinem ?.
  • ~ketom
    (2019-10-26 09:57)
    Aha... Niemcy nie potrafią po polsku, dlatego nie rozumią Polaków. Hmmm... no to niech się wreszcie ponad milion Polaków pracujących w Niemczech nauczy po niemiecku i wytłumaczy Niemcom jaki to boski kraj za wschodnią Odrą.
  • ~jarek
    (2019-10-26 09:46)
    Jeśli wciskasz studentom taką propagandę, to tylko składam im wyrazy ubolewania.
  • ~ABC123
    (2019-10-26 09:34)
    I właśnie dlatego Niemcy powinny zapłacić Polsce reparacje wojenne. Za to jak zniszczyli ten kraj, który do tej pory się nie odbudował.
  • ~ketom
    (2019-10-26 09:30)
    Polska jest pod kościelnym dzwonem i z ogłupiającym kadzidłem pod nosem. Po "dobrej zmianie" wie o tym cały świat... Nie tylko nasi sąsiedzi!
  • ~ketom
    (2019-10-26 09:19)
    Wszyscy w Europie są głupi, tylko Polacy są mądrzy... Stąd te 27 : 1?
  • ~sdf243234
    (2019-10-26 08:53)
    5Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~wes
    (2019-10-25 22:41)
    Jeszcze trochę i będą mieli tylko wybór pozostać u siebie w muzułmańskim kraju,albo uciekać do tych wyśmiewanych sąsiadów.Mają u siebie dość ******** bogaci bo złupili pół świata,kiedyś zaczną szanować innych bo pieniądze to nie wszystko.Są zaradni i zorganizowani ale ile krwi na rękach,ile tego bogactwa należy do pomordowanych,a w obecnych czasach zabieranie pieniędzy innym krajom w białych rękawiczkach.Bogatemu wszystko wolno i on dyktuje biedakom swoje warunki
  • ~AlexUS
    (2019-10-25 22:28)
    Kaczyński to bardzo inteligentny człowiek a po za tym patriota ,dlatego nie lubią go Niemcy. Kochają Tuska a to dlatego że zachowuje się jak jamnik Merkel.

Może zainteresować Cię też:

  • Święto Niepodległości

    11 listopada. Święto Niepodległości [RELACJA]

  • Jan Wróbel

    Wróbel: Ludzie Kaczyńskiego nigdy nie dobiją salonu. Po wieki wieków muszą walczyć z jego pogardą [OPINIA]

  • Tekturowy czołg KOD / @sjkaleta

    Tekturowy czołg KOD przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Błaszczak: Zawiadomimy prokuraturę

Zobacz więcej