Śledczy: Opinia Grossa, że "Polacy podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców", nie znieważa narodu

| Aktualizacja:

Jan T. Gross nie znieważył narodu polskiego wyrażając opinię, że Polacy będąc "słusznie dumni z oporu swojego społeczeństwa wobec nazistów", "podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców" - uznała katowicka prokuratura i umorzyła postępowanie w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~sp
    (48 minut temu)
    To jest przecież obraźliwe pomówienie. Ten prokurator jest chyba ze starej szkoły postkomuny.
  • ~Hanna
    (2019-12-05 22:12)
    Plucie na Polaków zaczęło się od alkoholika Kwacha który przyklepal klamstwoj Jedwabne
  • ~Kogut
    (2019-12-05 20:00)
    ****** na dwóch nogach..
  • ~sarkazm
    (2019-12-05 18:08)
    Jaka szkoda, że to nieprawda.
  • ~egggg
    (2019-12-05 08:28)
    Znieważa mnie i to bardzo, Te ****** prokuratorskie i gross to powinni pod murem stanąć!!!
  • ~009..
    (2019-12-04 18:04)
    polacy tą wypowiedzią Grosa powinni być zaszczyceni
  • ~JGK
    (2019-12-04 12:25)
    Ten Goss to wołajacy przez tyle lat do niebios bezkarny gwałt na "Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu"
  • ~Anita
    (2019-12-04 11:24)
    Skandaliczne orzeczenie. Sądy muszą zostać zreformowane.
  • ~333 m.
    (2019-12-04 10:21)
    Widzę, że śledczy są tyle samo warci co ten cały grosz, a raczej grosik!
  • ~Lus
    (2019-12-03 21:37)
    panie gross nadęty pismaku KŁAMIESZ KŁAMIESZ KŁAMIESZ
  • ~Aron
    (2019-12-03 18:36)
    Jednak synowie byłych sedziów Stalinowskich wydają wyroki ????????????
  • ~antypropaganda
    (2019-12-02 13:02)
    Gross to pazerny na kasę i władzę pół eskomos z amerykańskiego biznesu holokaustu, który cynicznie używa holokaustowej ideologii dla okradania, oszukowania i wyzyskiwania Polaków.
  • ~obywatel swiata
    (2019-12-01 13:33)
    No bo wiekszosc Polakow to antysemici.
  • ~andrzejka
    (2019-11-30 21:08)
    Gross dla mnie nie znaczy nic !
  • ~Berrr
    (2019-11-30 14:41)
    Skoro nie ma takich badan to dlaszego Gross tak teierdzi?
  • ~ZEM
    (2019-11-30 13:01)
    Wyrzucić go z Polski.
  • ~echcik
    (2019-11-30 00:21)
    2+2=4,2 to nie jest zniewaga matematyka, prawda?
  • ~glut narodowy
    (2019-11-29 16:08)
    Czyli należy byc z tego faktu dumnym?, bo już nic z tego srulowego bełkotu nie można zrozumiec , a swoją drogą to wyjątkowa z niego szumowina i obszczymur.
  • ~Stenia
    (2019-11-28 15:10)
    Gdańsk nadal kocha Grossa i nie odbiera mu honorowego obywatelstwa. Ja mam pytanie: kim są z pochodzenia osoby w Ratuszu w Gdańsku, które tak usilnie korzystają z finansów Niemców i starają się działać na ich korzyść a lekceważą polską historię? Jeżeli młodzi ludzie z władz Gdańska nie znają historii a w swoich wypowiedziach głoszą, że to nie Niemcy napadli na Polskę i są nastawieni przeciw Polsce w której mieszkają, to ja się pytam co to za ludzie? Kto ich wybierał do władz miasta, gdzie byli rodowici Polacy i ludzie, których rodziny poginęły w czasie wojny. Jak się ma polityka dzisiejszych władz Gdańska do śmierci osób, które np. broniły bohatersko Poczty w Gdańsku. Gross jest jedną z osób, które powinny mieć zakaz wstępu do Polski. Powinna być powołana ustawa aby tacy jak on i jemu podobni nie mieli wstępu do naszego kraju. Uważam, że nasz rząd powinien być bardziej stanowczy i bezwzględnie, nie oglądając się na różne układy, bronić Polaków przed oszczercami, którzy chcą zakłamać fakty historyczne. Dopóki część Polaków za judaszowskie pieniądze będzie przytakiwać takim "profesorom " jak Gross nie możemy milczeć.
  • ~pssss
    (2019-11-28 10:51)
    rączka rączkę myje
  • Sejm

    PiS traci poparcie. NAJNOWSZY SONDAŻ Kantar

  • Robert Winnicki prezentuje "akt zgonu politycznego" Hanny Gronkiewicz-Waltz

    "Akty zgonu politycznego". Gdańska prokuratura będzie się tłumaczyć przed sądem z umorzenia śledztwa

  • prof. Magdalena Środa

    Prof. Środa pyta Jaśkowiaka o "dziecko na mieście". Padają mocne słowa o Marcie Kaczyńskiej

Zobacz więcej