• ~kapitan NEMO
  (2014-11-08 08:19)
  święto ku czci sowieckiego faszyzmu, na wyzwalanych ziemiach mordowali, więzili, zamęczali miejscowych patriotów,
 • ~Bulba
  (2015-09-07 09:13)
  Rosjanie są dumni ze swojej historii? Te kałmuki mają zbyt małą wiedzę, aby to ocenić. Są poddawanie cały czas stalinowskiej propagandzie. Podobnej propagandzie w drugą stronę tzw. "pedagogikę wstydu" serwują nam pisarzyny z GooWnianej, ale i tak normalni Polacy są dumni ze swojej historii, bo mają z czego. Zupełnie inaczej niż propagandziści z GooWnianej.
 • ~Dworak
  (2014-11-07 22:43)
  a my będziemy czcili mord ak na stolicy i jego mieszkańcach.
 • ~Tester
  (2014-11-08 01:08)
  Rany boskie, sami ruscy dziś komentują. Rubel pada, to i większą normę postów do wyrobienia mają, żeby na chińskie jabłka zarobić?
 • ~VenCeRemos
  (2014-11-08 02:55)
  Znakomite Foty - Rosjanie w czasie 2 wojny światowej mieli wybitnych fotoreporterów wojennych - a współcześni fotograficy rosyjscy protoplastom na pewno dorównują - * śmierć faszystom *
 • ~vp
  (2014-11-07 17:56)
  Co w tym złego ,że świętują swoje przewagi a nie okres smuty.My przeciwnie świętujemy wszystko co przegrane ,wszystko gdzie daliśmy doopy ,chyba tylko dlatego by inni nas żałowali i opowiadali jakie znas fujary i nieudaczniki . Brawo Rosjanie świętujcie zwycięstwa ,porażki należy w ciszy przetrawić i się nimi nie chwalić, tak jak wasi sąsiedzi i poniekąd pobratymcy słowiańscy z zachodu.
 • ~Matwiej Płatow
  (2014-11-07 17:46)
  Rosja ma co świętować,gdyż ma ludzi którzy znają znaczenie określenia ,,Matuszka Rosja".A Polacy umieją tylko pluć jadem i wypróżniać się na pomordowanych ( np:120 tyś.Wołyń) Mam wrażenie że My Polacy to Naród który zagubił swą waleczność,godność i staliśmy się Narodem Niewolników.Jako przykład bez rozumne,bez krytyczne traktowanie wytycznych UE,czyli Polak na krótkiej s--czy UE.Polsak by odzyskać swę znaczenie powinna się stać Państwem Federacyjnym o okręgach Autonomicznych.
 • ~Tiki tak
  (2014-11-24 19:34)
  ten dziennikarz piszacy ten artykuł to wybitny ignorant.Ten styl komunisci odziedziczyli od carskiej rosji .Tam też wszytsko musiało byc naj. Pisanie o komunistycznym stylu jest brakiem wiedzy na temat zwany Rosją. Co do opluwania rosjan to jest to odrażające nielicujace z godnościa Polaka. Można nie lubic Rosji ale akurat Rosjanie maja do Polaków duży szacunek.
 • ~Piast
  (2014-11-24 19:40)
  Re Matwiej Płatow i ???. Macie calkowitą rację W zasadzie od 250 lat nie jesteśmy już narodem Polaków tylko polakokatolików z wypranymi mózgami.Warto przeczytać Stachniuka,Wacyka i wszystko to co napisaliście bracia jest prawdą.Niestety.Jeden szczegół drogi Matwieju nie 120 tys (wołyn) tylko ok 360 tys wg ustaleń brytyjskich i wegierskich.Niemcy podawali liczbe ok 500 tys Polaków zamordowanych w sposob bestialski.No ale co tam. szczegół dla naszych "polityków" klerykalno prawicowych i tzw liberalnych z poprawnością polityczna vide rusofobiczzną.pzdr.
 • ~KR
  (2014-12-01 03:52)
  ROSJANIE TO MIESO ARMATNIE PUTINA, BARANIE.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Jazda na światłach mijania w dzień przez cały rok jest obowiązkowa

  Koniec jazdy na światłach w dzień przez cały rok? Mamy decyzję ministerstwa

 • Sejm

  Trzynasta emerytura finansowana z Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Jest decyzja Sejmu [WIDEO]

 • Fabryka Opla w Gliwicach

  Czarne chmury nad gliwicką fabryką Opla. "Handelsblatt" ostrzega przed planami prezesa PSA

Zobacz więcej