• ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ
  (2016-07-11 20:31)
  Warto przypomnieć jak wielki patryidiota Jarosław Kaczyński stojąc na Majdanie w jednym szeregu z potomkami UPA wykrzykiwał z nimi ,trzymając ich za ręce, „Sława bohaterom!” i „Ukraina ponad wszystko!”
 • ~Piotr
  (2016-07-12 01:05)
  Mieszkam w Australii. Dzisiaj rano ogladalem widomosci z Polski, a dokladnie Polsat News (co prawda nadawne sa z kilku godzinnym opoznieniem, ale i tam polska polonia serdecznie za to dziekuje). Polgodzinny program prawie w calosci poswiecony byl pilce noznej. Co prawda Gawryluk ubrana na czarno cos tam pod koniec programu baknela o Rzezi Wolynskiej, ale to trwalo zaledwie pare sekund. Co za wstyd! Za to rosyjska audycja nadawana pol godziny tuz rzed polska audycja w bardzo spokojny i umiarkowany sposob przypomnialo o tym, co sie dzialo w 1943 roku na Wolyniu. Bez zadnych uszczypliwoscipod polskim aresem. Jest mi naprawde wstyd, ze Polacy zapomnili o tym co sie tam dzialo. Ale zawsze tak jest, ze ci co zapominaja historie, beda mieli ja spowrotem...
 • ~zagrycha
  (2016-07-12 06:58)
  brawo duch w narodzie nieginie na pohybel banderowcom kiedy sie skoniczy okupacja lwowa
 • ~ciekawski
  (2016-07-11 21:27)
  A jaki jest ich stosunek do Putina?
 • ~Jan Z Oleśnicy
  (2016-09-22 15:23)
  Nie ograniczajmy ludobójstwa w Małopolsce Wschodniej do woj. wołyńskiego -było to największe województwo II RP, podobnie jeź. Narocz było wtedy największym jeziorem II RP. Mordowano na Podolu, Ziemi Lwowskiej, Stanisławowskiej ,a na Rzeszowszczyźnie jeszcze w PRL do roku 1947- m/innymi żołnierz na urlopie w mundurze wracając od narzeczonej nocą został zamordowany poderżnięciem gardła w pow. sanockim- wszyscy którzy byli w czynnej służbie- zastanówmy się nad tą tragedią. Od wojny Ukraińcy /jeszcze niedawno Rusini/zakłamują w podręcznikach i szkołach historię stąd dzieci, młodzież nie jest świadoma prawdy. Czytających Państwa proszę -pamiętajcie granica cywilizacji jest nie do pokonania. Na tamtych terenach nie pierwsze to ludobójstwo nas Lachów! Przyjaźń w izolacji z Ukrainą to jedyna rada i nauki płynąc z historii Rzeczypospolitej.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Tomasz Jędrzejczak

  Ciało radnego PiS wyłowione z Wisły. "W wodzie znaleziono kolejne ciało"

 • Sierżant Józef Franczak, pseudonim Lalek lub Laluś, ostatni żołnierz wyklęty

  Ostatni żołnierz wyklęty. Zdradzony, zabity i zbezczeszczony w 1963 roku. Odcięto mu głowę...

 • IPN

  Ściśle jawne CIA. Tak IPN udostępnia dane byłych oficerów

Zobacz więcej