• ~Ateista
    (2017-04-25 07:05)
    Macie nowe miejsce do pielgrzymowania jak Mekka dla muzulmanow,mozecie sobie pogratulowac
  • ~lok
    (2017-04-20 19:45)
    W bukrze Adolfa tez pelno roznych cekawych scian, czekaja na odkrycie lub zmarchwystanie.
  • ~Wielaw Potempa
    (2017-04-06 22:25)
    Chrystus nie zostal ukrzyzowany, to bzdura i oszustwo Vatykany w celach propagandowych
  • ~buhahahah
    (2017-03-31 16:58)
    O to, gdzie został pochowany Chrystus pyta się rzadko. Alternatywna wersja Jego żywota zakłada, że przeżywszy ukrzyżowanie zbiegł w głąb Azji, gdzie się osiedlił i dalej nauczał. Hipotezę tę wspierać ma istnienie w stolicy Kaszmiru, Śrinagarze, grobowca mędrca o imieniu Yuzasaf, a także legendy o "proroku dzieci Izraela", który działał w tamtym regionie…
  • ~buhahahah
    (2017-03-31 16:31)
    Co za deb ilizm!!!Tak samo,jak kk dowodzi,ze Pietrka pochowano w Rzymie.Kosciol wie,ze to brednia ale podtrzymuje te bajke,wiadomo dlaczego.Jezus najpierw musial by byc postacia PRAWDZIWA.Jest urojeniem Pawła. Kościół istnieje dzięki temu, że wyniki naukowych badań życia Jezusa nie są w nim ogłaszane. H. Conzelmann, teolog. ; B a j k a o Ch rystusie Popatrzcie ile ta bajka o Chrystusie przyniosla nam korzysci.niech nasz pontyfikat bedzie radosny.. powiedzial papiez. Leon X ”
  • ~Drzazga 101
    (2017-03-31 15:00)
    "Tutaj także, według tradycji chrześcijańskiej, zmartwychwstał." O Matko, nie no i wszystko jasne. Brakuje tylko napisu, w stylu: "Tu leży John Smith, drwal, którego ściął jego kumpel, zezowaty Joe" Hej !-
  • ~tradycyjnie .
    (2017-03-30 16:45)
    Prawdopodobnie to była część groty a tradycją chrześcijańską było , kogo tam złożono to zmartwychwstał i poszedł w nieznane .
  • ~Ateista
    (2017-03-29 22:38)
    Dziwne ze dzisiaj nikt nie zmartwychwstanie,Co za obluda!
  • ~Kos
    (2017-03-28 17:32)
    Ja tez tam bylem w 1992 roku, grobu nie bylo, byl w remoncie!
  • ~sw.antoni
    (2017-03-27 20:15)
    Gdzie Bazylika grobu panskiego tam winni siedziec Papiez i caly dwor Watykanski ale tam sie boja bo w Watykanie maja spokoj i labe !
  • ~666
    (2017-03-26 16:10)
    ALE BZDURY
  • ~obusa
    (2017-03-26 14:09)
    Jak to? Jaki grobowiec? Przecież Jezus zmartwchwystal i wstąpił do Nieba?
  • ~Dr J.E.Baka
    (2017-03-25 21:56)
    według TRADYCJI chreścijańskiej?
  • ~antek
    (2017-03-25 17:46)
    byłem tam i widziałem - jak wrocilem do domu miałem dziwne uczucia
  • ~.
    (2017-03-25 09:40)
    ,,Tajemniczna,,
  • ~dobry lotr
    (2017-03-24 10:53)
    Przypominam o Wielkim Piatku.Grob ,nie ma tu znaczenia,a smierc ,ktora byla przeznaczona przez Boga Ojca Swietego ,Jahawe,Stworzyciela nas wszystkich,dla Jego Syna !.W Wielki Piatek umarl Syn Bozy jako okup za nasze grzechy.Swiat o korzeniach chrzescijanskich ,dzien ten swietuje,ludzie maja wolny dzien od pracy.Pytanie ,ktory dzien jest wazniejszy,swieto tzw.Trzech Kroli,ktorych w Biblii nie ma , czy dzien w ,ktorym wykonalo sie dzielo naszego zbawienia ?.
  • ~prawdajest1
    (2017-03-24 01:44)
    Cialo juz martwego Jezusa (bo tak mialo byc wg proroctw biblijnych) bylo pochowane w klasycznym grobowcu,czyli malej izbie (3x3m) wyklutej w skale...Po zmartwychwstaniu,po 3 dniach,Bog Ojciec JHWH ponownie dal mu obiecane zycie i od tamtej pory Jezus zyje w Niebie i ma sie dobrze-a wszystkim balwochwalcom i falszywym "nauczycielom" jak KrK i papiez,(czyli namiastka Cesarza Rymskiegoa a nie zadnego "swietego kosciola Piotra" on ,Jezus,przygotowal sprawiedliwa kare opisanej w Objawieniu (ostatnia Ksiega,spisana przez apostola Jana).Polecam!
  • ~starzec z gór
    (2017-03-23 18:21)
    Pochowano Jezusa po zdjęciu z krzyża, a nie "ukrzyżowanego".
  • ~ antonia
    (2017-03-23 16:31)
    Ludzie czytajcie o krucjatach , o niezwykłym bohaterstwie europejczykow, to są wspaniałe lektury .
  • ~Va Letz
    (2017-03-23 12:44)
    jedyne co po nas pozostaje to pomniki naszej głupoty!

Może zainteresować Cię też:

  • Burza

    Wracają upały, ale razem z nimi burze [PROGNOZA POGODY]

  • Paweł Kukiz

    Kukiz: Komuna cały czas trwa. Kaczyński się z tym godzi, bo u niego w partii są też PZPR-owcy

  • Donald Tusk

    Donald Tusk nie będzie już przesłuchiwany? Szef komisji ds. VAT: Nie będziemy się bawić w króliczka

Zobacz więcej