• ~Władysław
    (2017-07-15 18:55)
    Krzyżacy z PiS wiecie co was czeka?
  • ~Ron
    (2017-07-15 15:42)
    No , polaczki znowu bawia sie w wojenke, zwyciestwa, bajeczki. Wojenko, wojenko, cozes ty za pani, ze za toba Ida ciagle ci p o s r a n i?
  • ~Nero Ahenobarb
    (2017-07-15 16:20)
    chleba, hostii i igrzysk
  • ~E tam,,,.,.,,,.,
    (2017-07-15 21:25)
    Rycerze śląscy tradycyjnie u boku Wielkiego Mistrza, nic się nie zmieniło od wieków.
  • ~Eeee tam....y.e.b.a.ć te G N I D E HAJKE z PEŁO ile wlezie
    (2017-07-16 06:31)
    Polacy to wielki naród!!!.Zawsze POkonywali tych nooo... krzyżaków ,prusaków ,nazistów PO prostu PARCHATYCH niemców!!!
  • ~Jj
    (2017-07-15 20:42)
    JAK NA MIESIĘCZNICY
  • ~z OSLO
    (2017-07-25 23:36)
    ..."kolejny raz" wygraly....; ten "kolejny raz" ---- przedstawicielu Zaodrzanskiego Islamsko -- Nazistowskiego KALIFATu ---- mozesz sobie wsadzic w swoje Wielkie Czekoladowe Oczko.... :)))) pozdro z norge
  • ~Jula
    (2017-07-16 08:04)
    To jeszcze PiSmacy nie zmienili tego zdarzenia historycznego w religie stlamszonego ludu niszczonego przez wszystko i wszystkich?Poczekajmy za rok się dowiemy ,ze to swiatla myśl wsteczna i doprzednia zarazem najwiekszego Polaka wszech czasów Lecha K doprowadzila do zwyciestwa a Jagiełło wszystko zaprzepascil.Ustanowimy 15 lipca dniem kleski narodowej.
  • ~proste
    (2017-07-15 18:46)
    gdyby nie litwini polacy by przegrali
  • ~Gosc
    (2017-07-16 08:00)
    re:Nero : " chleba, hostii i igrzysk". Dodam jeszcze : honor i ojczyzne ( hostie juz wymienilesc).