• ~Julka
    (2018-05-11 15:52)
    Stare dziady i baby
  • ~Co za obłudnicy
    (2018-05-11 17:47)
    kościelne sługusy troszczą się o życie nienapoczęte, ale w zadzie mają los żyjących dzieci, protestujących w Sejmie niepełnosprawnych też. Żadne dziecko z Domu Dziecka nie dostaje 500+, żadne nie dostanie 300+ na wyprawkę szkolną Przecież to sieroty, głosować na PIS nie będą więc mogą zdychać
  • ~Kobieta
    (2018-05-11 15:22)
    Naród, który morduje i poniewiera swoje kobiety, wyginie.
  • ~motek
    (2018-05-11 17:16)
    A niech sobie mohery nawzajem dają krzyżami po pustych głowach!
  • ~A zagnać
    (2018-05-11 17:42)
    tych kościelnych sługusów do roboty niech zarobią najpierw na te kaleki , które protestują w Sejmie. Potem zagnać resztę czarnych nierobów, godkową kajkę, do roboty, co zarobią to na kalekie dzieci, których rodzenia ta się domagają. Jak zarobią wystarczająco to zaludnimy Polskę kalekami.
  • ~obserwer_1
    (2018-05-11 15:03)
    czy według nich ja i inni NORMALNI obywatele mamy w pocie czoła harować na spełnienie różnego rodzaju pasożytów ?
  • ~ania42
    (2018-05-14 16:57)
    Czy takie zdjecia poszaepanych czesci plodu sa naprawde wedlug polskiego prawa dozwolone do publicznego upowszechniania nawet dzieciom? Ja nie zycze sobie, by moje dzieci ogladaly takie zdjecia. Widze tutaj przestepstwo.
  • ~tarantula
    (2018-05-11 15:49)
    Te wszystkie bzdury i bzdety - bardzo waaażne tematy, są skrupulatnie ogłaszane i roztrząsane po to, żeby już głupich ludzi kompletnie ogłupić, a zagrożenie bytu państwowego Ojczyzny osłonić i zagłuszyć.
  • ~sic.
    (2018-05-11 19:18)
    Tam bylo 5 osob ? z Pisu ? aaaa to nie sa ludzie ... ani Polacy.
  • ~Agnieszka Sz.
    (2018-05-14 13:30)
    Chciałam jeszcze na coś zwrócić uwagę : KK nie uważa takich dzieci (martwo urodzone, poronienia) za dzieci. Nie możesz za takie dziecko dać na msze, jak za osobę dorosłą zmarłą. Oni je określają mianem aniołków. Św Augustyn twierdził że każdy zmarły bez chrztu (dzieci) są diabłami. Zasilają zastępy szatana. Państwo bardziej podchodzi do tego poważnie. Radziłabym wszystkim Paniom którym przytrafiło się poronienie, aby koniecznie same dokonywały pochówku dziecka ( nawet 1 cm - 1 gramowego) dostaniecie od ZUS zasiłek pogrzebowy normalnej wysokości, a jak już macie miejsce na cmentarzu z grobem to koszt nie przekroczy zasiłku. A pro liferzy zrozumieją że nie tędy droga ....