• ~ ~
    (2018-11-11 14:12)
    A kiedy zostanie wprowadzone w życie marzenie wypowiedziane wczoraj przez żoliborskiego konusa o muzeum ,co ja mówię! mauzoleum rodziny Kaczyńskich???
  • ~RP
    (2018-11-10 01:30)
    W końcu ! BRAVO Prezydent, BRAVO PiS !!!
  • ~Bastard
    (2018-11-06 19:28)
    Niektorym sie w glowach poprzewracalao!!! Brakuje na szpitale, zlobki, przedszkola. Smog zima dookola. A ten palac bedzie budowal. Elektrownie atomowe lepiej postawcie zanim nas gornicy do rujny doprowadza! Zobaczycie ceny towarow i uslug po podwyrzce pradu to wam sie odechce PiSu na cale zycie!
  • ~77
    (2018-11-06 12:57)
    Ok, ale potem przedłożyć rachunek Niemcom !!! I w ten sposób odbudować wszystko, a potem ponownie wyliczyć straty i zwrócić się do Niemców o zapłatę ! Nie da się bezkarnie mordować ludzi i niszczyć ich dorobek, Niemcy Europa to nie Afryka, a Polska nie wasza kolonia.
  • ~najpierw bierę potem oddaję ? w PiSie ?
    (2018-11-08 07:07)
    Po co następny DKOK na kasę, PIS ma kasę, tp sami milionerzy. Można to sfinansować z kasy wywiezionej przez PIS do Luksemburga
  • ~Elka
    (2018-11-07 07:06)
    Dzieki Bogu nie nastepny pomnik Lecha!
  • ~Polak i to nie głupi
    (2018-11-08 08:52)
    No trzeba się z 200 baniek jakoś wytłumaczyć suwerenowi. Tym bardziej że od wczoraj organizują marsz państwowy i kolejne kilka dużych baniek pewno na to"przeznaczą". Swoja drogą ciekawe jak można zorganizować marsz państwowy w 3 dni.... Górnicy , Pielęgniarki , Ratownicy , Kolejarze , Policjanci , Wojskowi miejcie się na baczności bo jakoś frekwencję trzeba będzie zapewnić , wszak to tylko były 3 dni na przygotowanie się.
  • ~vonter
    (2018-11-07 11:28)
    Warszawa paskudnieje z roku na rok przybywa architektonicznch koszmarow, prxynaajmniej ten rejon starego miasta i krakowskiego przedmiescia swiadczy o tradycji i stolecznosci tego miasta, odbudowanie PS jest danie Warszawie odrobiny architektury w morzu tektury i ubanistycznego chaosu
  • ~a nt
    (2018-11-07 10:52)
    Kto powinien odbudować pałac ????? TEN KTO GO ZNISZCZYŁ!!
  • ~Kayak
    (2018-11-08 00:04)
    Ciekawe co prezydent ma do tego skoro teren należy do miasta...