• ~Kołodziej
    (2018-11-30 18:45)
    Bez wstępu o tym, jak Źy dzi masowo posługiwali się zaborcom w eksterminacji Polaków, wyrwane z kontekstu opisy wydarzeń będących tego konsekwencją, nie opisują nic. Nie bez znaczenia było także to, że wszystkie źydowskie partie i organizacje otwarcie i zaciekle przeciwstawiały się ustanowieniu niepodległej Polski, bo czekały na lepszą okazję aby proklamować autonomiczny POlin. Z Źy dami byliśmy nie w mniejszym konflikcie niż z Rosjanami czy Niemcami. To była nadal wojna.
  • ~Ator
    (2018-12-01 14:11)
    Są bardzo w porządku,chcą na mocy ustawy 447 senatu USA wyciągnąć od nas 300 mld$, najlepiej w nieruchomościach.
  • ~Kaleń
    (2018-11-30 18:57)
    Starozakonni domagali się wydzielenia z powstającej Polski części terytorium na własne państwo. Już wtedy należało pogonić to towarzystwo ,które przez wieki gościło na naszej ziemi i nigdy nie chciało się tu asymilować.
  • ~KATARZYNA
    (2018-11-30 20:55)
    DER DZIENNIK I JEGO NAJMIMORDY SPLUGAWIĄ WSZYSTKO ABY ZOHYDZIĆ POLSKĘ I POLAKÓW ! ZA ODRĄ JUŻ DAWNO ZNIKNELIBYŚCIE Z RYNKU I PORTALI .
  • ~Holk
    (2018-12-01 15:12)
    Gdzie sie schronil Szlomo Morel ? Cos o jego osobie ?
  • ~Johny
    (2018-12-01 08:22)
    Pilsudski byl patriota, bez watpienia, ale tez dyktatorem, ktory sie z opozycja nie cackal. Ma wielu, wielu tez Polakow na sumieniu. W tamtych czasach walczyl o silna, suwerenna Polske, na koniku , no i co to dalo? 3 lata po jego smierci slaba Polska poniosla straszna kleske, a potem niewole niemiecka, a potem niewole sowiecka. Dobrze, ze mielismy odwaznego Walese, ten nam przywrocil wolnosc i przynaleznosc do Okcidentu, ale co nam to dalo? No bo Polacy znowu tesknia za wyjsciem z tego Okcidentu, podziwiaja Putina, tesknia za silna piescia, batem na grzbiet! Ten narod ma mazochizm w genach!
  • ~ooo
    (2018-12-01 10:42)