• ~z.
    (2018-12-12 08:50)
    No to Bolek nie nadaza zmieniac pampersow...
  • ~ala
    (2018-12-12 09:12)
    Polska to jednak dziki kraj, państwowe dokumenty SB przechowywane w prywatnym domu ,sprzedawane komukolwiek . Gdzie my kurcze żyjemy, czy na te elity nie ma bata. Pamiętam jak cieszyli się że bezkrwawa rewolucja się w Polsce wydarzyła , teraz widać kto dalej nami rządzi i ma się dobrze.
  • ~oliwa sprawiedliawa zawsze wyplywa
    (2018-12-12 11:09)
    Oj bedzie sie dzialo, oj bedzie.Bolek, Michnik i wielu innych "demokratow "beda musieli "zabrac glos"
  • ~Misio.,,,,,,,,...,,,,,..,,.,.,
    (2018-12-12 10:31)
    Bolek był pod osobistym nadzorem generała - przepraszam szeregowego Kiszczaka. Bolek to wiedział i chodził na pasku.
  • ~jaity
    (2018-12-12 13:43)
    To są właśnie skutki Okrągłego Stołu i braku dekomunizacji. Teraz dostęp do naszych państwowych dokumentów mają wszystkie obce agentury, a byli komuniści pokazali swoją prawdziwa twarz.
  • ~Środa
    (2018-12-12 14:45)
    Historia jest najważniejsza bo skrywa tajemnice. Literki na bluzie Wałęsy zatrzęsły się ze strachu.Panie Lechu w Stanach wiedza kim pan jest naprawdę może dla tego chcieli się z takim indywiduum przywitać na pogrzebie.
  • ~Zwymiotowalam czytajac co Bolek powiedzial
    (2018-12-12 23:11)
    Elektryk po zawodowce wie jak obrocic kota ogonem....z kapusia robi z siebie ofiare....
  • ~robotnik
    (2018-12-12 12:00)
    W kraju te papiery, nagrania, filmy uznano by wszystkie za fałszywe wystarczy by za pieniądze jakiś ekspert napisał że są fałszywe i ze ***** robi się patriota.
  • ~stańczyk
    (2018-12-12 09:29)
    Co za kompromitacja.Do czego nadaje się ten IPN wychodzi na to że do niczego.Szkalować opozycję, wyciągać i szukać haków to i owszem .Rzetelnie pracować o to już za trudne.Jak można było do tego dopuścić.Ciekawe ile poszło do Moskwy.
  • ~mgła helowa
    (2018-12-12 10:25)
    Czyli gen. Kiszczak wiedział z kim rozmawiać . Nie przyszło mu na myśl by rozmawiać z twórca państwa polskiego,który tylko udawał doradcę Wałęsy ,anie jego genialnego brata dryblera z Żoliborza !!!!!