• ~Calder
    (2018-12-20 10:13)
    Jasne. Polacy są winni. Francuzi, którzy po tygodniu wywiesili białe flagi nad Paryżem a potem kolaborowali z Niemcami (Vichy) są w porządku. Szwajcarzy, którzy zawsze umywali ręce nie mają sobie nic do zarzucenia. Niemcy ? Jacy Niemcy. Nie było żadnych Niemców w latch 40-ych XX wieku.Byli jacyś mityczni Naziści. Tylko gdzie jest to państwo i jak się nazywa ? Nazizia ?
  • ~z KAczyńskich lubiłem tylko Bgusława
    (2018-12-20 12:20)
    Oczywiście pan ambasador ma rację. Ale to tylko pokazuje jak pod rządami pisowców upadła polska wiarygodnośc i reputacja naszego kraju. Skoro w takiej sprawie cywilizowany(oj bardzo,znam ten kraj z autopsji) kraj ma w d... co powiedział ambasador wolskiej Bulandy. Oto do czego doprowadziliście ,pisowscy nieudacznicy.Jestesmy traktowani na arenie międzynarodowej gorzej niż jak jacyś Kurdowie (największy naród bez własnego kraju)
  • ~Ajrnek
    (2018-12-20 14:05)
    Niemiec zabijal, a zlote zeby deponował u Szajcara.
  • ~#Daro
    (2018-12-20 11:07)
    No to może bardziej obrazowo: Niemiec zabijał, Szwajcar wyrywał złote zęby.
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,,........,,,,,..
    (2018-12-20 11:21)
    Szwajcarzy, to też Niemcy. Jak im powiedzieć,że język , który używają , to język morderców?
  • ~gaga1
    (2018-12-20 14:52)
    Rzeczywiscie, wiedza o tym czym byla II Wojna Swiatowa w Europie Srodkowej i Wschodniej jest bardzo niska. Nie bede wnikac dlaczego-zostawiam to historykom i politologom. Kiedy mowilam ze mama chodzila na tajne komplety poniewaz szkoly byly pozamykane to mi nie wierzono (we Francji i Belgii byly czynne). Po wyswietleniu filmu "Pianista" pytano mnie czy to tak naprawde wygladalo! Wiele pracy i pedagogiki przed historykami. A wszyscy politycy niech sie z dala od tego tematu trzymaja!
  • ~Der dziennik:
    (2018-12-24 10:05)
    Holocaust? Za szwajcarskie pieniądze!
  • ~Mirek1
    (2018-12-20 14:32)
    Szwajacaria pralnia nazistowskich lupow .
  • ~bzyk
    (2018-12-20 15:11)
    swiss to zwykli złodz...e
  • ~Wieloryb
    (2018-12-20 14:19)
    Dajcie se już spokój z waszą wojną,żygać się chce ,to już teraz inne pokolenie!